SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DZIENNIK] Kalistenika dawid343123

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
sam paul wade robi 100 poprawnych a zadna innaosoba nie potrafi zrobic ani jednej, sadzisz ze to jest dobre dla stawow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
To jest ćwiczenie L ewentualnie Q2 z Lafay'a

Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2013-08-02 12:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
gsmt

Ale Paul Wade trenował dniami i nocami... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Wiem, ja potrafiłem tylko ledwo dwie, z czego druga to już była totalna masakra. Nie celuje tylko w ta jedną pompkę, celuje w całą masę ćwiczeń, ale od czegoś trzeba zacząć. 100 pompek na jednej ręce, tu nawet nie ma co ukrywać, że to jest bajkowa liczba. Wprawdzie można przykładać do stawów dużą uwagę itd, ale stówka to jest duża przesada nie wiem skąd mu to do głowy przyszło. Tak jak wspomniałeś ludzie mają duży problem z jedną dokładną technicznie, a co dopiero setką. Wprawdzie jest trochę tych treningów na wzmocenienie stawów, ale takie coś mogło by się nawet źle skończyć. BTW on nie robi 100 pompek, nawet nie wiadomo czy on istnieje, prawdopodobnie nie. Jest to postać wymyślona, żeby lepiej się czytało. Wprawdzie był z nim wywiad w formie e-mailu (poszukam go to wstawię), aczkolwiek przypuszczenia idą w strone Pavla Tsatsouline.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
dzisiaj też mostek robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Ta książka to wałek na wałku nie wiem może jakbym miał z 12 lat to bym w to uwierzył i zadziałałoby to na moją wyobraźnię xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
http://kalistenikapolska.pl/topic/3926-emaile-do-pwadea-tłumaczenieemail-1-o-oahspu-i-pompkach-więziennych/ Jak by kogoś ciekawiło, to tam jest ten wywiad w formie e-mailu. Gdyby był to wałek na wałku, to nikt z trenujących nie polecał by tego treningu. Tu znalazłem wywiad z gościem, który cisnąłem skazanym http://kalistenikapolska.pl/topic/5174-cassi-łukasz/  To zdjęcie po lewej zrobiło mój dzień

Zmieniony przez - dawid34312 w dniu 2013-08-02 12:17:28

Zmieniony przez - dawid34312 w dniu 2013-08-02 12:18:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mi się zdaje że ty ten trening źle przeprowadzasz. Powinieneś wykonywać wszystkie ćwiczenia z wielkiej szóstki na jednym treningu. Wtedy ten trening by miał sens.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
apropos tych stawow to moim zdaiem wade tak na poczatku grzmi zeby zwracac uwage na stawy a na koncu skazanego sam je ryje cwiczeniami na jednej rece( moim zdaniem i tak te poszczegolne kroki nie wzmocnia az tak stawow aby nie byly przeciazone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Ten typ na pewno nie robił tylko mostka i stania na głowie xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia w domu Hantle

Następny temat

[Dziennik] Kalistenika - Home Workout by Pawlak

WHEY premium