SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DZIENNIK] Kalistenika dawid343123

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
sama prawda, więc zdecyduj się i zrób to przez 2 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Nie mogę tego robić w domu, bo to jednak trochę inaczej niż przy zwykłym podciąganiu. A w futrynie nie mam kołków, więc zawsze może się ślizgnąć. A przy tej pozycji, ja zlecę polecę głową na kafle to nie będzie ciekawie. Dlatego dokładam dwa izo, mostek i L-sit również dobrze się nadadzą. Zobaczę bo nie pamiętam czy na tej siłce był drążek chyba był jak, jak był to tam postaram się to robić, a tak to jak będę gdzieś na dworze, to sobie walne te 5, czy więcej seryjek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Od jutra postaram się wrócić do treningów. Teraz byłem na wakacjach, taki spontan i nie zdążyłem zawiadomić o przerwie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
nadal nic nie robisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Zrobiłem smarowanie gwintów, jutro na 100 % zacznę już normalny trening ten co wcześniej

Zmieniony przez - dawid34312 w dniu 2013-08-27 17:12:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Trening A
Frogstand 10 s x 5
Mostek 10 s x 5
Pompki nap poręczach (dipsy) 5x4
Podciąganie nachwyt (tu się jeszcze zobaczy)4x4
Pseudo Jandy 5x5, potem decha 15 sec
Pistolety 5x5 (ale z podporem normalnie jeszcze tak nie dam rady)

Znowu z własnej głupoty dopiero przy pisaniu tego posta kapłem się, że zrobiłem froga i mostek x 5, zamiast 6. Przy robieniu tych obu ćwiczeń czuć zaangażowanie pleców, a konkretniej. Przy frogu czuje czworoboczne i okolice, a przy mostku prostowniki.

Pompki nap poręczach (dipsy) 5x4 - Musze poprawić wynik, żeby lepiej wykonywać to ćwiczenie, ale i tak dobrze wchodzi.

Podciąganie nachwyt- Tragedia. Tak kiepsko szło mi chyba wtedy jak robiłem mawashieg. Mam nadzieję, że uda mi się tu zaliczyć dobry progres. Maksymalną uwagę starałem się skupiać na technice. To ćwiczenie w porównaniu do pozostałych poszło mi najgorzej.

Pseudo Jandy- Nie wiedziałem co wrzucić, więc wrzuciłem to. Psedudo dlatego, że robię to na łóżko i miejsce oporu nóg, nie jest do końca takie jak powinno, ale nie jest tak źle. Co do brzucha, spróbuje robić wznosy nóg, ale z ograniczonym zakresem ruchu.


Pistolety - Na lewą wchodzi lepiej niż na prawą. Pewnie to efekt ręcznej, gdzie będąc praworęcznym zawodnikiem, najwięcej dostawała po dupie lewa noga.

Ogólnie straciłem motywacje, jakiś taki bez chęci jestem. Przerwa dała o sobie znać choćby w podciąganiu, gdzie jest bez nadzieja. Mam nadzieje, że zbiegiem czasu będzie lepiej. Pierwszy tydzień reaktywacji treningów, zamierzam zacząć spokojnie, czyli 3 x w tyg, nie 4. Dlatego też kolejny trening wypada w środę, gdzie będę ćwiczył planem B. A i po treningu tradycyjnie koktajl https://www.sfd.pl/Super_Koktajl_na_mase.-t316834.html zamiast bananów wrzuciłem jabłka, jak dla mnie lepsza w smaku, z banem to trochę mdłe było. Co sądzicie, o tym, żeby jedną taką szklankę pić przed treningiem, a drugą po. Jakby nie było po takim koktajlu czuje się lepiej, mam więcej energii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267















tyle ci moge pomóc na motywacje, to są filmiki po których od razu ruszam dupę, może tobie też pomogą:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Tym razem, a konkretniej to w środę poleciałem Mawashim:
1) L-sit 10 sec
2) Wspięcia na palce na jednej nodze (łydki) 15-20 powtórzeń
3) Pistolety - 8 powtórzeń
4)Podciąganie na drążku podchwytem na szerokości barków (m. pleców) 8 powtórzeń
5)Pompki klasyczne (m. klatki piersiowej) 10-12 powtórzeń
6) Wyciskanie baniaków z wodą siedząc (m. naramienne) 8-10 powtórzeń
7)Uginanie przedramion z baniakami z wodą (m. dwugłowe ramion) 10-12 powtórzeń
8) Pompki z wąskim ustawieniem rąk(m. trójgłowe ramion) 8-10 powtórzeń
9)UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE 8 powtórzeń:(m. przedramion)

Zrobiłem 2 obwody w drugim sobie przypomniałem, że mam zrobić jeszcze L-sit'a :D Chyba zostanę przy tym treningu, będę robił chybrydy, kalistenika hantelki. Dzisiaj miałem siłkę na Wf'ie, sprzęt w miarę dobry wszystko to co powinno być jest tzn drążek ławka, atlas, wyciskania na nogi chyba dwa typy, itd Za tydzień bdź zdawać testy tzn ile brzuszków itd. Ogólnie wczorajszy trening był bardzo fajny, dobra pompa, i czułem prace całego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To się pytaj czy możesz po lekcjach z siłki korzystać...

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia w domu Hantle

Następny temat

[Dziennik] Kalistenika - Home Workout by Pawlak

WHEY premium