SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] redukcyjny dziennik na prerii - pół roku str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj z okazji walnietynek zamiast kolacji bylo kino z popkornem:D
warzywki dodatkow to kapuch kiszona i pomidorki

trening przbiegl zgodnie z planem:D
dopisalam zakresy obciazen na maszynach








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
A popcorn Ci nie szkodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niee:DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomiar z rana jak smietana:D

nad ranem wysikalam 4litry wiec i kilosy poszly w dol;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czas okresu,czasem straconym,nie podszedł mi trening,znów mam problem z MC i przysiadami:/
nie czuję się na siłach żeby robić je w pełnym zakresie,robię więc do kąta 90 stopni:/ i mocno kładę się na brzuchu,mimo że robię na piętach i unoszę czubki palców











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
19 i 20 lutego miska nie liczona bo mialam szkolenie,ale czysta,sniadanie w domku: kasz ajglana, karob i truskawki
obiad na szkoleniu kurczak,ziemnior surówka i zupa
a na klację moje mięsko pieczone i kasza gryczana

trenio był, mocy mało z okazji czerwonej rewolucji:/





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co ja tu nowego mam,hmmmm jem sobie psylium, jem sobie chlorelle, jem nawet sałatę i kapustę kiszoną :D
w treningu poczyniłam regres z przysiadami- latają mi na boki wiec nie zwięszam póki co ciężaru
ale progres widzę w wyciskaniu na skośnej o wiośle:D mniam:)

ponadto robiąc MC sumo zauwałyłam,że mi jakieś mięso urosło na wewnętrznej stronie ud:/ wygląda nieświeżo:/ ale może tak musi być

zrobię foto z okazji nowego miesiąca w niedzielę

aaa i kręgosłupek mnie boli-nie byłam na masażu bo most spalili:/ ide za tydzień w piatek dopiero...










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w żarełku bez zmian,jem nawet zielona sałate:D
pije duuuuzo wody,jakos mnie suszy ostatnio
wstawiam michy
28.02.2015-niedojedzona bo ledwo zyje,ale to pozniej we wpisie o trenach










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i teraz treningi...

we wtorek bylo spoko,zgodnie zplanem a wczoraj.....d****ka do kwadratu,chcialam koniecznie powalczyc o progres i teraz mam- po MC i wioslowaniu znow wysunal mi sie dysk:( kutwa,boli,zapisalam sie juz na masaz na poniedzialek:/

musze zawiesic treningi bo nie dam rady chodzic nawet:/

na pewno wywale MC,zamienie na podnoszenie na rzymskiej a wioslo wroce do hantelek,jak Obli radzila:( o ja glupia....

kutwa,moze zmniejsze miche o 200 zeby nie przytyc?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadejszła chwiła podsumowania- 5 miesiecy

gdyby nie to,że w wymiarach jest jaki postęp to mogłabym usiąść i płakać...na foto nie widać prawie żadnej zmiany od 2 miesięcy:/
teraz jak będę mieć przerwę w treningach to już kompletnie niczego nie oczekuję...
coś jest nie halo albo z jedzeniem albo z treningiem:/ tylko że ja nie wiem co:/
mozę ktoś madrzejszy mi powie?:(












Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Stara Gwardia]Ann / dopłynąć do celu

Następny temat

jaki plan treningowy na redukcje

WHEY premium