SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] redukcyjny dziennik na prerii - pół roku str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
Super efekty Niedługo wypadnie ci wykreślić "redukcyjny" z tytułu bloga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vac- dzięki, ale do takiego miąska na placach jak Twoje mi daleko :D

Helka- całe życie się redukuję wiec to byłoby ciekawe doświadczenie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13094
Preria wielki szacun efekty są bardzo widoczne poprawiła się estetyka ciałka znacznie....a pomyśl co osiągniesz za kolejne pół roku itd Będziesz MISS BIKINI I KAŻDY SIĘ POŚLINI

ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh) za pol roku to wolalabym miec ciazowy brzuszek:/ ale jak sie uda to chociaz tytul senior miss bikini ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Ale Ci ładnie z dołu odpuszcza i przez to super Ci się talia wyłania i wydłuża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2143
Na szczęście ciążowy brzuszek nie przeszkadza w posiadaniu odlotowego tyłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Preria, nie jest zle, ale co mnie martwi to skolioza, nad ktora wciaz nie zapanowalas, potrzebujesz zestawu mobilizujacego stawy biodrowe i cwiczen rozciagajacych. Udalo ci sie w tym czasie zrzucictche tluszcze chociaz stac ciebie bylo na wiecej, ale pod warunkiem nieszukania wymowek. Ostatnie 3 miesiace bez szczegolnych zmian. Jak znajdziesz czas na trzymiesieczna mobilizacje to sama zobaczysz co osiagniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli,dzięki za opinię :) nad skoliozą niestety nie mogę zapanować od urodzenia:/ ale poszukam coś na ten temat. Mówisz ze mogę sie bardziej zmobilizować? :D myślałam,że nie jest źle,przy małych możliwościach czasowych, 4 razy siłka w tyg to i tak mój rekord:D czy mówisz o diecie? no z dietą też wydawało mi się że robię wszystko zgodnie z planem :D ehhh chciałabym już być po egzaminie i mieć czas i głowę tylko do ćwiczeń:/ a czy jest coś co mimo tych ograniczeń mogę usprawnić/poprawić/wdrożyć dodatkowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czas na pomiary :D
i miski z lutego
przerwa w treningach trwa, wczoraj okazało się że mam 2 guzy na tarczycy, póki co są do obserwacji i dalszych badań,niby nie groźne

pomiary wskazują na ubytki masy ciała, waga wskazuje na stabilizację więc zaczynam nowy tren z nadzieją, że tendencja się utrzyma :D

jedzeniowo jest ok, odkryłam spaghetti z cukinii z sosem pomidorowym na zimno i żrę to codziennie:D
mniam!













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Stara Gwardia]Ann / dopłynąć do celu

Następny temat

jaki plan treningowy na redukcje

WHEY premium