SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] redukcyjny dziennik na prerii - pół roku str. 33

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam ch**owy kalkulator do zdjenc:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
markoto
musisz bo jakies przeklamania rzeczywistosci wstawiasz


W piątek wraz z dziewczynami poddamy ją gruntownej i rzetelnej ocenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
komisja oceni poziom zasloninienia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj pomimo umarcia z okazji zjedzenia awokado miska się trochę przesunęła

trening na dziś- sztangi :D był i RDL,wiosło,przysiady,pushpress :D także jest okiej, zmachałam się jak na pulpeta przystało:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziesiaj niczym sie nie otrulam:D co nalezy uznac za sukces

dzisiejszy trening to byl jakis nike club costam, w kazdym razie padlam jak detka po nim, plecy beda jutro mialy zakwasy jak sie patrzy, a w ostatnim burpee potknelam sie o wlasne kopyto i stluklam kolano:/ do soboty przerwa


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzis maly reset bo mam takie zakwasy ze szoking:/
jutro doladowanie weglowe,nawet ziarno zjem! bo mi zapasy zostali:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj bez treningu,ale z wieksza iloscia wegli, w sumie nie za duzo ich weszlo w zoladek ktory juz si emega skurczyl:/ mial byc jeszcze batat ale nie podolalam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadejszla ta chwyla kedy czeba pokazac jak sie czlowiek spasl przez 2 miechy bez liczenia michy:(
na foto jak zwykle gowno widac ale centymeter nie klamie:((
ja widac brak cwiczen robi swoje nawet przy czystej misce:/
sadlo w pepku spuchlo,dupa tez, udo i lydka tylko sie powstrzymaly




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Gdzie Ty masz ta tragedie ? Zaprzyjaznij sie w koncu ze soba bo nic z tego nie bedzie .Dlaczego balas sie wstawic foty?Myslisz ,ze wszystkie tutaj jedziemy tylko do przodu ?Zobacz dziewczyny wracaja czasami po kilku miesiacach i zaczynaja walke na nowo ,musza sie wstydzic tego ,ze nie podolaly za pierwszym razem czy byc dumne z tego ,ze mimo wszsytko sie nie poddaly i walcza dalej ? Chcesz miec widoczne efekty ?To sie nie marudzi i zapier@icza a jak chce sie na luziku to trzeba ustawic sie na dobra zabawe ,czerpac przyjemnosc z tego co sie robi i nie liczyc na cud







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Stara Gwardia]Ann / dopłynąć do celu

Następny temat

jaki plan treningowy na redukcje

WHEY premium