SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Lominox - Walka o masę

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
Zaj**iste czyli spod nie ma praktycznie wogole wegli troche tylko tłuszczu i białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Węgli tylko z kalafiora trochę masz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Witam. Potrzebuje szybkiej rady. Co myślicie na trmat carb cycling? W dt ciezkie dalbym +25% wegli (3 dni) w dnt -25% wegli (3dni i jak mam lekki treninf to na stalym poziomie. Białko i t bez zmian. Moge wprowadzić u siebie to? Cos innego dla org a nie stala pula kcal xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 93
Dziś był trening klatki. Był dla mnie ciężki, ale jestem z niego zadowolony. Wstałem wcześnie rano, bo o 5. O 7:30 miałem egzamin teoretyczny na prawo jazdy i na szczęście udało się zdać za pierwszym razem :D W nagrodę zjadłem sobie kawałek placka. Zostawiłem sobie na niego 40gww i 16gT. Myślę, że wystarczyło w zupełności. Doszło też białko i carbo także już mogę włączyć do diety. Jutro spróbuję tego koktajlu, który polecił OzzyMg. Ponownie proszę o odpowiedź na moje pytanie zamieszczone post wyżej, sam nie wiem czy próbować tego, ale w sumie każdy uczy się na sobie :D


Trening:


Wl na skosie dodatni 12x40 10x45 8x47.5 6x50 4x52.5
Wl hantlami 10x6cz 8,6x7cz 4x8cz (tutaj mój rekord :D)
Pompki na poręczach 6(+10kg),5,4(+12,5kg)
Rozpiętki na skośnej 2x10x3cz


Śniadanko przed egzaminem :








+ Zdjęcie suplementów którymi teraz się wspomagam w trakcie budowania masy:






Zmieniony przez - Lominox w dniu 2014-08-28 18:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To twój wybór, musisz kombinować

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
W takim razie od soboty zaczynam rotacje małą, jutro 18 kolegi więc posiłek wieczorny to będzie taki cheat meal .Ciekawe jak zadziała. Jestem w sumie dosyć pozytywnie nastawiony, bo w dt przy takich ilościach jak jem głoduje natomiast w dnt jestem przejedzony :D Jeszcze mam pytanie odnośnie Twojego koktajlu, jajka surowe wbijasz? ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Pisałem wcześniej że sparzone :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 94
Dziś dzień luzu. Dieta trzymana będzie do południa tzn do 18 gdyż idę na urodziny do kolegi i tam wiadomo będzie jedzenie inne jak to w restauracji. Pić nie zamierzam, zresztą niezbyt mogę. Ból nogi wciąż odczuwalny więc idę z kulami -.- Przesiedziana impreza <ok> Trochę lipa, ale co zrobić. Zdrowie jest ważniejsze, a jak mam znowu leżeć bez ruchu to wolę nie. Od jutra wracam na normalne tory diety masowej. Wczoraj też trochę nie do końca było ogarnięte gdyż w domu siostra robiła imieniny i też się nie dało wszystkiego ogarnąć.

Dieta:


Omlet z owsianych, żurawiny i banana polany jogurtem naturalnym z wpc





Spaghetti z sosem bolońskim własnej roboty na wołowince (dla ciekawych makro posiłku : B:35.7 WW 69 T:9,2)







Zmieniony przez - Lominox w dniu 2014-08-29 13:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
To fajnie że zdałeś egzamin , jaki ten carbonox grejfutowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 95:

Carbo wziąłem o smaku pomarańczy, ananasa i truskawki :D


Dzisiaj na treningu robiłem biceps i triceps. Fajnie czułem ręce. Od dzisiaj też zaczynam bawić się w rotacje węglami. Ogólnie założenie mam takie, że w dni low carb nie będę schodził poniżej zapotrzebowania. Chcę robić tak aby cały czas być na plusie.W życie wprowadziłem też pomysł picia carbo podczas treningu. Czytałem wiele pozytywnych opinii więc postanowiłem również wypróbować. Jutro na treningu barków zamiast progresji ciężarów będę stosował regresje. Może też jakieś ćwiczenia w ss połączę. Cały czas szukam odpowiedniego systemu na barki dla mnie. Ostatnio trening na wysokich powtórzeniach mi się nie podobał. Wolę większy ciężar i mniej ruchów wykonać, ale za to czuć te mięśnie. Macie może jakieś sprawdzone rozpiski na bary ? Byłbym wdzięczny za podsunięcie jakiegoś nowego pomyslu :D

Trening:


1. Uginanie ramion ze sztangą 10x22,5kg 8x25kg 5x27.5kg
2. Wyciskanie wąsko 10x40 8x45kg 5x50kg
3. Uginanie młotkowe 10,8,6x4cz
4. Francuz siedząc 10x22.5kg 8x25kg 6x27.5kg
SS:
A: Modlitewnik 12x22.5kg 10x25kg 8x(4x27.5kg 3x25kg)
B: Prostowanie ramion 12,10,8


Dieta:
Śniadaniowy omlet:





I Po treningowy omlet : (dzisiaj jakoś tak mi się miało na słodkie dania :D )






Zmieniony przez - Lominox w dniu 2014-08-30 17:40:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] W lewej kierownica, w prawej hantel

Następny temat

[DT] CrossFit - Bercik

WHEY premium