SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Lominox - Walka o masę

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 41
Rozpiska znów z opóźnieniem gdyż wczoraj wróciłem do domu przed 24 i nie miałem już sił siadać do komputera. Był to dzień odpoczynku od wszelkiej aktywności fizycznej.
Dieta:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 42
Dziś był dzień treningowy. Zrobiłem plecy + tył barków + biceps.
Samopoczucie na treningu dobre. Czuję, że stopniowo łapię trochę więcej siły i treningi mogą być bardziej wymagające.

Plan treningu:
http://innovative-results.com/wp-content/uploads/2013/07/workout-of-the-day.jpg

Podciąganie 9,8,8,7
Wiosłowanie 4x8x42.5kg
MC 8x67.5 8x70 8x72.5 8x72.5
Szrugsy 3x20x40kg

Unoszenie ramion w opadzie 4x12

Unoszenie ramion ze sztangą 8x25kg 8x(25kgx6 22.5kgx2) 8x(25kgx5 22.5kgx3)
Unoszenie ramion z supinacją 3x8x4cz

Dieta:
Dieta trzymana. Rano przez jakiś czas będę pił tą oliwę z oliwek z cytryną. Niby picie na czczo tej miksturki ma właściwości oczyszczające :D Nawet jeżeli nie to zawsze zdrowe tłuszcze się nabijają. Macie jakieś zdanie na ten temat? :D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 43
Dziś dzień wolny. W pełni poświęcony na odpoczynek. Od rana czytam książkę, oglądałem chwilę telewizję i jedyne co mnie odrywa od tych czynności to przerwa na posiłek :D Z rana musiałem jedynie jechać jeszcze na zakupy gdyż jutro wszystko pozaykane będzie :<

Dieta:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 43,44,45
Rozpiski umieszczone dopiero dzisiaj gdyż wcześniej jakoś nie miałem czasu żeby pisać. Miska trzymana jedynie wczoraj byłem na 18 i zjadłem trochę inaczej + doszło picie wódki. Przed jak i po imprezie stosowałem się do zaleceń z artykułu o tym jak zmniejszyć skutki imprezy alkoholowej. W sumie nie wypiłem dużo i popijałem mineralką :D Smak co prawda koszmarny, ale dałem spokojnie radę :P

Trening z dnia 44:

Wl 12x50kg 10x52.5kg 8x52,5kg 6x52.5kg
Wl na skoksie 4x8x6cz
Pompki na poręczach 10,8(+zawieszone 5kg)
Rozpiętki 2x12

Wyciskanie żołnierskie 2x8(25kg) 2x6(27.5kg)
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x12(22.5kg)

Pompki w podporze tyłem 3x12(+20kg)
Francuz siedząc 3x12(15kg+ gryf 5kg)




NA ZAKOŃCZENIE CHCIAŁBYM ZADAĆ PYTANIE. CZY OPŁACA SIĘ DZISIAJ PO IMPREZIE IŚĆ NA TRENING CZY POCZEKAĆ DO JUTRA AŻ ORGANIZM SIĘ ZREGENERUJE I ZACZNIE NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To zależy jak się czujesz, jak nie na siłach to odpocznij

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
To dzisiaj zrobię wolne. W sumie i tak nie mam jak dostac sie na siłowni, ulewa nawiedza co chwile moje miasto, a rowerem to mam 15min drogi. Innego środka transportu na dzis niestety nie posiadam. Może wieczorem sie cos zmieni. Samopoczucie nie jest takie złe, wypiłem moze z 200-250ml i do tego mnóstwo wody mineralnej, a po imprezie wziąłem witaminy, zjadłem posiłek. Dzisiaj jem według planu i piję również duzo wody. Macie może jakieś zalecenia jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 46
Dzisiejszy dzień cały spędzony w domu. W południe zrobiłem z nudy jedynie trening brzucha. Samopoczucie zdecydowanie lepsze niż rano. Dużo spałem, czytałem także myślę, że się zregenerowałem :D

Dieta:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dziś zacząłem czytać książkę A.Bean "Żywienie w sporcie". Na razie dużo nie przeczytałem, bo jedynie rozdział o ATP, a także o budowie masy. Według zaleceń autorki powinno się spożywać około 60% zapotrzebowania z ww białko 2g/kg masy i reszta to tłuszcze. Z tych wyliczeń wyszło mi, że musiałbym zmieścić w diecie 340g WW 135B-stały mój poziom + 50gT. Zastanawia mnie czy takie nagłe przejście z dotychczasowego rozkładu makroskładników w diecie 135gB 280gW i 70T może nieść ze sobą jakieś negatywne konsekwencje ? Poniżej wstawię przykładowy taki dzień ustalony na szybko. Tak by to wyglądało jutro, natomiast kolejne dni to już według własnych zachcianek bym układał. Z góry dziękuję za rady!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A statystyczny polak ma 1,3 dziecka. Ja bym się trzymał wersji z 60 - 70 gramami tłuszczu. Zreszta nie ma kolosalnych różnic miedzy tymi 2 dietami, to nie jest zestawienie lowcarbu z 70 gramami wegli vs lowfatu z 400 gramami wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Dzień 47:
Dziś był dzień treningowy. Zaległy z wczoraj gdyż regenerowałem się po imprezie :D Samopoczucie dobre, siła skoczyła trochę do góry. W sumie co tydzień odnotowuję progres siłowy. Bardzo mnie to cieszy, z czasem mam nadzieję wrócić do dawnych osiągów :D

Plan treningu:



Przysiady ze sztangą trzymaną z przodu 12,10x40 8,6x42,5
Wykroki 3x12
Prostowanie 2x12x7poziom obciążenia
Mc na prostych 8x62.5 8x67,5 8x67,5
Żuraw 2x12
Spięcia 4x15x47.5kg


Dieta:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] W lewej kierownica, w prawej hantel

Następny temat

[DT] CrossFit - Bercik

WHEY premium