SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Kotlet95

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 41916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Beta najekonomiczniej w prochu

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Po tej w prochu na ustach mam takie mrowienie, że nie dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
to jak Ty to bierzesz? Usta smarujesz ? Ja mrowienie czuję w zasadzie tylko jak na czczo wezmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja cały czas, ale jak wypiję rozpuszczone w wodzie to zawsze większe i to na buzi szczególnie, a w kapsach to głównie nogi atakuje mrowienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 707 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22577
Jak wcześniej brałeś BA to zauważyłem, że to w ogóle działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
maseczka na usta

Ja zawsze jak brałem to mnie cała głowa swędziała, przekichane było na treningu - stety lub nie ostatnio w ogóle nie czuje jużmrowienia

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
03-05-15

Dzisiaj 16km rowerem zrobiłem, ciężko bo pod wiatr jechałem, ale tempo i tak dosyć dobre.

Dieta

1. owsiane, twaróg, siemię lniane, jogurt naturalny, kakao, orzechy włoskie, jabłko, pomarańcza

2. wieprzowa szynka, kasza gryczana, warzywa

3. jabłka
4. wieprzowa szynka, kasza gryczana, warzywa
5. jaja, twaróg, otręby pszenne, ser, jogurt naturalny, koncentrat, ketchup, warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 292 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8240
Co to to to to ostatnie????

"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Wcześniej to tylko z BA miałem do czynienia w pre workout'ach i zawsze swędziało


To to to to ostatnie to to jest pizza jest

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2015-05-03 22:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 292 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8240
kotlet95



To to to to ostatnie to to jest pizza jest




wygląda troszkę jak ketchup z jogurtem i pizzą, no ale skoro tak lubisz

"Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik do oceny, kiedy suple ?

Następny temat

[DT] Czesiek 43 - powrót do korzeni

WHEY premium