SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dxtr foto str. 45

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Byłem u ortopedy i mówi, że noga skręcona a do tego jest cała opuchnięta także do conajmniej 31.01 ani wf ani siłki, ale myślę, że będę wykonywał przez ten czas ćwiczenia typu WL, podciąganie, unoszenie hantli itp. Na ten czas 11dni ułożę sobie trening osobny typu partia 2x tydzień po 2 ćwiczenia na partię na każdym treningu a ćwiczenia dobiorę tak żeby nie obciążały nóg czyli na siedząco/leżąco.

Zmieniony przez - Dxtr w dniu 2012-01-20 18:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Zrób sobie tydzien przerwy, dobrze zrobi na mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co jest z noga dokladnie skrecenie ? powiedzial ktorego stopnia ?
osobiscie darowalbym sobie silke bo nawet robic klatke mozesz zaszkodzic sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Co do przerwy to przerw miałem kilka takich po 4-ry dni z różnych względów. A co do przerwy to sam nie wiem co robić bo zostało mi jeszcze ok 28 dni cyklu na mono i jeśli miałbym przestać ćwiczyć aż noga wyzdrowieje to czy już teraz miałbym zakończyć cykl czy może nadal brać kreatynę i nie ćwiczyć przez ten czas do "zagojenia" nogi i później normalnie zacząć i skończyć cykl, czy jednak ćwiczyć tak żeby nie obciążać nogi? Zaraz wkleję zdjęcie diagnozy bo wszystkiego co on napisał sie nie rozczytam Ale raczej, którego stopnia nie napisał, noga mnie w ogóle nie boli jak chodzę czy coś... tylko jest opuchnięta biorę teraz tabletki ,,Apo-Napro'' i smaruję żelem ,,Lioton 1000''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Ile czasu trwa cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
84 dni czyli 12 tygodni, jest to mój pierwszy cykl na kreatynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to przerwij i tak juz za długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Dlaczego za długo? Czytając temat https://www.sfd.pl/***_Przykładowe_cykle_na_suplementach_VitaFit/SFD-t763605.html dowiedziałem się, że niema sensu robić cyklu krócej niż 8 tygodni. A dziś jest 56 dzień czyli ostatni dzień 8 tygodni. Poza tym w rozpisce w wyżej wymienionym temacie jest również cykl 80dniowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
8 tygodni jest już w sam raz, zrób przerwę od treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bo zwyczajnie juz pozniej nie odczuwa sie efektow jej brania. optymalnie 6-8 tyg. a pozniej jak cos przejscie na stala suplementacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

### Dziennik Treningowy by Jakubek7 ###

WHEY premium