SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] xtras2001, 100x100, czyli osiagnac niemozliwe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24487

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Pobudka z rana (no o 8 to nie tak rano), sniadanie i na trening. Oczywiscie nogi.

- Front squat
7/5/7/7x80
Chyba najmadrzejsi nie wiedza dlaczego w drugiej serii nie siadlo 7 repow. Mialem straszna panike w glowie. Ale przypomnialem sobie slowa Wendlera "jestes slaby, bo jestes slaby" i ostatnie serie poszly jak trzeba. No moze troche wymuszone te siady, jednak udane :).

- Back squat z pauza
4/4/4/3x85
Tu akurat wiem czemu nie bylo czterech repow. Gielo mnie okrutnie w przod, ciagnalem z plecow i odpuscilem. Ale sila jest w kopycie.

- RDL z hantlami jednonoz
3x8x16
Mocno prostowniki spompowalo i juz nie robilem czwartej serii.

- MC sumo
5x60/80/100/110/120
3x130
Chyba odkrylem ciemna strone mocy ;). Do 130 szlo lekko. Bez magnezji nawet. Przy 130 chwyt oslabl i na sile nie machalem. Z reszta, w sumo sie nie oszuka i nie pociagnie na kocim grzbiecie. Nie ma leg drive i ciezar zostanie na ziemi.
Genialne. Oszczedza prostowniki, mocno angazuje tylek. Wprowadze na stale. Oczywiscie z klasyka nie zrezygnuje. Ide po rekord.

- Back squat
30x50/20x50/10x50
Tak na dobicie :D. Dobilo.
Zamisat robic hoojowe kardio lepiej robic siady. Zdecydowanie.
Masakra...

Dobry trening. Wieczorem planki w domu. Sila idzie.
Wczoraj z ciekawosci sie zmierzylem i zwazylem. W pasie (od zakonczenia redukcji) przybylo 2cm, czyli tyle co nic. W klatce +3cm, w biodrach +3cm (dupa nadal rosnie...), udo +4cm i co ciekawe w lydce +2cm. I tu zaskoczenie najwieksze, poniewaz moj trening lydek wyglada tak:









I w zasadzie tyle :). Kto robi lydki, ten gruby i brzydki.
Spadam do domu na obiad.

Nagralem jedna serie frontow, ale z tel nie chce sie dodac film, a kompa nie mam zeby to jakos edytowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
co z wolne ?
siadac siadac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Zadne wolne, wieczorem trening :D.

Pora odpowiednia to wrzuce.
Obiad po niedzielnym siadaniu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
- Back squat high bar
4x7x90
Poprawka "dziewiecdziesiatek". Duzo, duzo lepiej. Plynnie i ladniej. Troche jeszcze gnie w przod, ale chyba wiem w czym problem. Brzuch swoja droga.
Oddychanie.
Do tej pory nabieralem powietrza przed siadem, wykonywalem i wypuszczalem bedac z powrotem na gorze. Dzis nabieralem powietrza w calej fazie opuszczania i wypuszczalem przez cale podnoszenie. Sa dwa bonusy- o wiele zdrowiej oraz miesnie tulowia czuje 100% lepiej. Brzuch pracuje.

- Front squat
4x7x70
Myslalem, ze po tylnych, przednie przysiady sprawia problemy. Nic z tych rzeczy. Pieknie poszlo.

- MC rumunski
4x10x70

- Uginanie nog na maszynie siedzac
4x10x45
Dzis uzylem innej maszyny. Ugina sie nogi w pozycji siedzacej. Niby ten sam ruch, a jednak inny. Mocno odwodziciele wlaczyly sie do pracy. Dwojki dalo sie odczuc.

I to tyle. Glowne boje elegancko, nie pchalem sie zbytnio w akcesoria.
W czwartek zaatakuje 4x5x85 we frontach. Powinno pojsc bez problemu. Jakies martwe do tego, bulgar i do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
z tym oddychaniem to bym polemizowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W ten sposób być może podniesiesz trochę mniej ale na pewno jest to bezpieczniejsze. Ale warto pilnować ciasnoty brzucha, by stabilizował.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Dokladnie o to mi chodzi. Brzuch spina sie najmocniej w dolnej fazie ruchu i trzyma.
Kiedy robilem na bezdechu, brzuch na dole puszczal i dlatego lecialem w przod.

Dzis do roboty biore sterte ryzu i kurzej piersi :).
Bedzie sila wieczorem, a trening zapowiada sie bardzo intensywnie.
Dwojki cos mocniej bola, jednak przy frontach nie powinny przeszkadzac. Roznie moze byc z bulgarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
W czwartek byl trening, ale nie mialem czasu nic wpisac.

- Fronty
4x5x85
Wymeczone. Nieladne, slaba plynnosc. Do poprawki zdecydowanie. Jedyny plus, ze nie byly ciezkie tak bardzo jak sie spodziewalem.

- MC klasyk
3x4x135
Czwarte serii nie robilem, technika sie gubila. Lepiej z chwytem, gorzej z dzwiganiem. Nastepnym razem sprobuje sumo.

- Bulgar
4x8x16
Troche lzejsze hantle, ale wiecej powtorzen. Musze ktorys trening oprzec na bulgarskich siadach i zobaczyc jak to z ciezarem wyjdzie.

- Wioslo polsztanga nachwyt
4x8x40 + waga sztangi i uchwytu
Bardzo technicznie, caly ruch z plecow.

- Wioslo hantla
4x8x30
Ten sam ruch niby, ale inaczej sie hantla macha. Staralem sie do biodra ciagnac bardziej.

- Sciaganie wyciagu gornego szeroko nachwytem
4x8x60 + dropset do 25x30
Pompa w najszerszych niesamowita :). Dzis najbardziej bola mnie przedramiona. Drazek ma dosyc duza srednice i ciezko ma przedramie go utrzymac.

Czy laczenie plecow i nog ma sens nie wiem. Wiem za to, ze wczoraj bylem mega wypompowany, pomimo 8h snu. Moze to zmeczenie tygodniem, a moze uklad nerwowy za mocno oberwal.
Jutro rano pojde nogi przetyrac. i moze lekko rece doloze. Zalezy jak przedramie sie zachowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A skąd pomysł na taki podział ? Według mnie z plecami można wrzucić dwugłowe i będzie ok. Całych nóg nie przećwiczysz solidnie po plecach i pleców po nogach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Szczerze? Nie wiem.
Zrobilem ciagi i dolozylem reszte plecow. Normalnie tak nie robie - jednorazowy wybryk.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na masę - problem z doborem.

Następny temat

Trening interwałowy

WHEY premium