SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam osoby która będzie w stanie mi doradzić co i jak zacząć żeby osiągnąć cel:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
Szukam osoby która będzie w stanie mi doradzić co i jak zacząć żeby osiągnąć cel, chodzi mi o wyrzeźbienie sobie całej sylwetki ale przy tym polepszyć sprawność i szybkość. przydało by sie jeszcze żeby ktoś mi doradził coś odnośnie diety albo najlepiej ją zaplanował...
Mam nadzieje że sie znajdzie ktoś kumaty i mi pomoże.
dopiero bym zaczynał tak więc nie dysponuje jakimś pokaźnym sprzętem taka podstawa bym powiedział.
No to jak ktoś sie będzie chciał podjąć pomocy to z góry dziękujejavascript: test('');
javascript: test('');
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Staz zerowy tak? Wiek ? Dieta jest , nie ma ? Bez takich podstawowych informacji ciezko o pomoc.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40
staż... no ciężko powiedzieć bardziej amatorsko czasem sobie poćwiczę, biegam sobie trochę i trenuje capoeire, mam 18 lat, narazie żadnej diety staram sie odżywiać zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
L. wysłanych artykułów 4

L. przecz. artykułów 0




" staż... no ciężko powiedzieć bardziej amatorsko czasem sobie poćwiczę, biegam sobie trochę i trenuje capoeire "





Gdyby to nie był ważby dział wcisnąłbym soga

Teraz kolega _IvErSoN_ otrzymał wszystkie niezbędne infermacje na Twój temat i wraz z ekipą SFD zmontuje Ci rozpiske i diete ukierynkowaną do Twojej prośby

" chodzi mi o wyrzeźbienie sobie całej sylwetki ale przy tym polepszyć sprawność i szybkość "




Ale nie zniechęcam, najważniejsze są chęci

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4869
na początek taki plan sobie ułóż
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html
potem
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html albo split
Poczytaj forum, posty podwieszone.
Zajrzyj na www.kulturystyka.pl i www.kulturystyka.pl/atlas
Do tego koniecznie dieta. dział dożywianie - https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
No to masz troche do poczytania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakieś rady ???

Następny temat

POMOCY -szczupły

WHEY premium