SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam osoby doświadczonej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
witam. nie wiem czy w dobrym dziale zacząłem ten tamat. Jeśli w złym proszę moderatora o przeniesienie.

Więc tak chce zacząć ćwiczyć , ułozyć diete tylko nie wiem jak sie do tego zabrać bo jestem zielony. A w serwisie nie wiele interesującego znalazłem. Po prostu nie moge zrozumieć. Szukam osoby doświadczonej która pomogłaby mi ułożyć dietę , plan treningowy itp. ktoś kto pomógłby mi to zrozumieć. Oczywiśćie nie za darmo. Będe bardzo wdzięczny za wszystkich zainteresowanych. Piszcie na PW na pewno się dogadamy ;)

Pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 58

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie. tylko w domowych warunkach. Hantle itp.

Dieta: Brak.

Przeciwskaznania medyczne: nie ma.

Zażywane suplementy: nie zażywam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
To nie sklep.

Warto płacić za kilka minut spędzonych na forum, aby wyszukać odpowiedniego planu/diety pod siebie?

Lenistwo nie zna granic.

A jeśli już jest aż tak źle z Tobą, no to pozostaje trener.pl ale dla mnie to strata kasy, za którą mógłbyś kupić kurczaka czy suple.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
a mógłbyć mi ułożyć wszystko i nadesłać ? dogadamy sie cenowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Dokładnie jak wyżej z tym, że zaglądnij też do : https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html, dzięki temu powinieneś dać radę.

Nie ma sensu stosować planów, diet, suplementów itd. których działania nie rozumiesz. Miłego czytania

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
nie musze zrozumieć chce tylko osiągnąc cele i chce zeby mi ktoś w tym pomógł ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pomagamy ZA DARMO tylko, że musisz wykazać inicjatywe, poczytać, ułózyć coś swojego a my sprawdzimy, nie ma sensu płacić za coś, co można zrobić samemu i się przy tym czegoś nauczyć.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
tak tylko ze czytam to szystko od miesiaca i chce cwiczyc a nic nie rozumiem. chcialbym pogadac z kims kto by ulozyl wytlumaczyl i powiedzial jak mam cwiczyc bo pisalem na forum wiele razy a nikt mi nie pomogl kazdy tylko powiedzial zebym poczytal tematy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Czego konkretnie nie rozumiesz ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Słuchaj czytasz tematy dokładnie, są ładnie opisane. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapytaj tutaj i na pewno nikt Ci rady nie odmówi. Zakładam, że wcale nie czytasz tematów bo są tam gotowe plany, które możesz spokojnie wykorzystać.

Pozdrawiam

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
ułożyć diety to 1 . a 2 posiadam tylko hantle i chciałbym wiedziec dokladny plan jak mam cwiczyc, ile serii , powtorzen itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przeczytaj temat o FBW, daj po jedym ćwiczeniu na kazdą partię bez izolowanych.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

To ci powinno pomóc, kolejność: nogi/plecy/klata/barki/bic/tric.


Co do diety to masz WSZYSTKO napisane, poczytaj o 10 wskazówkach żywieniowych.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy

Następny temat

Mój dziennik trenigowy (czy dobrze idzie?).

WHEY premium