SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] xtras2001, 100x100, czyli osiagnac niemozliwe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24481

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Qitr
tak jak kebul napisał brzuch+ ewentualnie poślad zawodzą



Tak mi sie zdaje, ze poslad srednio, dlatego zamiat jakichs hantelek musze sztange wziasc i porzadny ciezar.
Ale jeszcze bardziej mi dupa urosnie... I tak jest duza..

Co do brzucha to sie zgodze, ze slaby. I tak codziennie go katowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
xtras2001
Qitr
tak jak kebul napisał brzuch+ ewentualnie poślad zawodzą




Co do brzucha to sie zgodze, ze slaby. I tak codziennie go katowac?

brzuch dostaje podczas siadow i martwego ,wiec codzienne katowanie raczej nie jest wskazane , 3 x tydzien chyba styknie , kolko ,wznosy itd...
musi tez odpoczac
ja go katuje po ciezkich siadach i martwym , w kardio dni ma wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Tak zrobie.

Dzisiejsza micha.

Sniadanie- owsianka ( jako dodatki borowki, truskawki, brzoskwinia, nerkowce, suszone morele, chia)



Obiad do pracy - kurczak zawijany w boczek i upieczony + kasza gryczana



Dodatek do obiadu



Oprocz tego pomidory.
Potreningowo jeszcze nie wiem co bedzie. Cos wymysle :).


Zmieniony przez - xtras2001 w dniu 2017-08-02 09:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
xtras2001
Ale Ty pewnie zaatakowales z gornego pulapu jakies 170kg i od tego regresowales.
To sie nie dziwie :).
Jest taki typek Mateusz Szymaniak, ma kanal na YT Squats & Milk. Swoja droga polecam.
Zrobil 45 powtorzen ze 100kg i odpadl. A tez ciezko siada, wtedy 150 w seriach roboczych fronty z pauza.

Jak pisal Kebul siady bola.
Dlatego uwazam je za najlepsze cwiczenie i gdybym mial robic tylko jedno jedyne, wlasnie siady bym wybral. Niektorzy twierdza, ze MC rozwija wiecej miesni i jest najlepszym cwiczeniem.
Moim zdaniem nie, MC jest bardso funkcjonalny i dobra technika pomoze w codziennym funkcjonowaniu. Z drugiej strony siad jest funkcjonalny tak samo, jesli nie bardziej.

Dzis po przysiadach moze sumo pocwicze? Nie robilem jeszcze przymiarki pod ten ciag. A w pracy podnosze ciezkie rzeczy wlasnie z pozycji sumo.



Ja 100kg x 40, ale jak na kogoś kto nie ćwiczy typowo pod siłę to nie jest źle.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Jest bardzo dobrze, mi duuuuzo brakuje do Twojego poziomu.
Lajtowe nogi wygladaly tak:

- OHS
10x20/10x30/4x5x40
Probowalem z 50kg, ale boje sie ciezaru. Jest problem z ustabilizowaniem tego nad glowa. Schodze jakas 1/3 przysiadu i gdzies mi ucieka sztanga.
Trzeba walczyc, dokladac lekko po 2,5kg i progresowac.

- Bulgar
4x8x20
Mialy byc lekkie hantle, a wcale nie byly. Cierpialem...

- MC rumunski
4x8x70
Tylek czulem dobrze, dwojki juz mniej. Ciagle pracuje nad prawidlowym ruchem w biodrach.

- Uginanie nog lezac
4x8x50
A tu dwojki poczulem konkretnie. Ciezko bylo dociagnac ostatnie powtorzenia.

- Plank
3x1minuta

- Kolko
4x5
Oj biednie to wygladalo.

- Brzuchy
3x6x6
Hantla malutka, a ja mialem problem. Jakies kolka, planki i brzuszkow nie mozna normalnych pozniej zrobic...


Lekki trening. Bardziej na tylna tasme i brzuch. W piatek za to bedzie ogien - ciezkie fronty i jakies 10x10 napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
kolko to straszne male cholerstwo !
.... ale dziala !
CISNIJ DALEJ !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Dziala, brzuch dzis dobrze czuje.

Taki oto sosik do obiadu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Brzuch boli, dupa boli...

Wracam do domu a tam niespodzianka




Zona z synem przygotowali tort. Bardzo smaczny :). I taki no, stosowny do okazji.
Stary sie robie... :D

Jedno piwko wieczorem wypije, nie ma co przesadzac.

Noga zmierzona wieczorem:
70cm w najszerszym miejscu
46cm ciut nad kolanem

Lydek nie mierze bo wstyd.
Ale kopytko rosnie.


Zmieniony przez - xtras2001 w dniu 2017-08-03 23:12:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
to 100 LAT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
KEBUL74
to 100 LAT



Dzieki :).

Dzis zdecydowalem sie na gore lekko. Juz ze dwa tygodnie jej nie robilem, a wszystko przez bole bicka i barkow. Jednak dzis sie zdecydowalem delikatnie zaatakowac, tym bardziej, ze czulem sie niezbyt i nie bylo natchnienia na nogi.

- WL sztangi
3x10x60
Poszukalem dobrego chwytu i udalo sie dobrze odczuc prace klatki. Ostatnia seria ledwo ledwo.

- WL hantli skos +
3x10x16
Male hantle malo roboty. Bardziej miesnie stabilizujace pracowaly niz klata chyba.

- Dipy
3x7 CC
Tu z kolei jakbym nie chwycil to klatki nie czuje. Tric i bark oczywiscie, kaptury, gore grzbietu, a klata zero. Mam nawet na silce porecze w ksztalcie litery V, co podobno mocniej angazuje miesnie piersiowe, jednak nie u mnie.

- Wioslo sztanga
3x10x60
Ladnie i czysto technicznie.

- Wioslo hantla jednoracz w opadzie
3x10x20
Za maly ciezar.

- Sciaganie wyciagu dolnego siedzac, chwyt mlotkowy
3x10x45
Uzylem innego uchwytu niz zawsze. Zazwyczaj mam taki, gdzie rece sa obok siebie i ciagne do pepka. Dzis mialem szerszy i rece mogly ciagnac troche dalej, przez co lepiej plecy pracowaly.

- OHP
3x10x35
Ostatnia seria ciezko. Juz zmeczony bark, poza tym przy wyciskach boli mocbiej niz przy ruchach ciagnacych. Wiec nie chcialem przedobrzyc.

- Kolokov press
3x10x pusta sztanga
Swietnie wchodzi w kaptury i bok barku. Wpiszcie na YT, zobaczycie jak to wyglada ;).

- Sciaganie liny (tric) + uginanie hantli mlotkowo (bic)
3x10 oba
Na tric nie wiem ile ciezaru, na wyciagu nie ma naklejek na sztabkach. Bicki 12kg hantle.
W ostatniej serii dropset, pompa w lapach niesamowita.

Lubie miec wielkie rece po treningu. W sumie tylko po to robie gore ;).
Musi mnie fizjo obejrzec jak najszybciej, wyleczyc i zaczne dzwigac potezne ciezary wreszcie. Juz niedlugo wizyta.

Takie cus zona na obiad podala



3/4 na raz wciagnalem :):)


Zmieniony przez - xtras2001 w dniu 2017-08-05 17:41:50
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na masę - problem z doborem.

Następny temat

Trening interwałowy

WHEY premium