SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moje zmagania

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
lodzianin1
SX od WXNa posiadasz ???

Tak, dokładnie to sx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
Super ma te produkty ,zawsze jest co ma być .2 kapsy na czczo po prostu mnie poniewierały .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Sx dla mnie to najlepsza opcja jako pw/spalacz. Pobudza lekko, daje fajne skupienie a przy tym brak zjazdu po treningu. Mam Jeszce joszke w szafie od wxn na czas redu za kilka miesięcy, testowałem i fajnie to czuć.
W niedzielę wybrałem się po jakiś sos do naleśników i wybrałem dwa. Jeden z 6pack a drugi z all. Dziś już wiem, że popełniłem błąd podwójnie. Sos z all j**ie taką chemią, że nie da się tego pić. 6pack wypada lekko lepiej, ale bez szału. Czas się przeprosić z K** i pojechać na dworzec po sosy, do tej pory lepszych nie miałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
Te nowe sosy próbowałeś ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Jeszcze nie, ale mam zamiar je za jakiś czas przetestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Wróciłem niedawno od fizjo. Takiego bólu jak w dzisiaj nie czułem jesCze nigdy. Mięśnie na prawej łopatce aż promieniuja do przodu barku... Trzeba się tego pozbyć.
Wagowo stoję w miejscu, siłowo cały czas w górę. Wczoraj w śladach kolejne 2.5kg dolozone. 105kgx5x4. Klatka na płasko dawno nie robiona, ale też siłowo w górę,67.5*4*5. Wszystko idzie powoli do przodu, aby nie załapać jakiejś kontuzji teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
Fizjo warto czasem odwiedzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Odwiedzam często od miesiąca. Muszę ogarnąć swoje cialo bo za dużo tam się sypie jak na mój gust.
Dzisiaj basen dla relaksu, chyba już do świąt na siłownie nie zawitam. Trzeba zrobić mały reset, w zamian będzie basen w niedziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364441 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669129
Basenik też dobra sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Święta minęły szybko, łokieć trochę dokucza, ale da się żyć.
Do końca roku fbw bo nie ma innej opcji.
Dziś testowo siła i znów dołożone.
Przysiad 110*3 w 4 seriach. Klatka 70*5 w 4 seriach.
Ogólny plan to dokładać ciężaru a jak progres się zatrzyma to dołożyć kalorii.
Nie spieszę się nigdzie a wolałbym nie zniszczyć sobie ciała.
W sumie jestem mocno zadowolony z progresu siłowego, mobilność bardzo powoli się poprawia (masa pracy tutaj jest potrzebna, ale coś się dzieje)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skinny Fat czy nie? Prośba o pomoc

Następny temat

[BLOG] MocnyM - W drodze po lepsze jutro! mój Mount Everest

WHEY premium