SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czas w końcu zacząć-blood&guts-foty strona 27

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3237
Blingu co ile czasu ładujesz węgle, noi na co dzień coś z nich zarzucasz ?? szukam jakiejś dobrej alternatywy. 800 jak na 1raz to nie za duzo ??? pytam bo wiem że masz sporo doświadczenia a ja właśnie się docinam i ciekawią mnie takie tematy. pozdro i powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
delvin wczesniej roznie %) jak sie podobalo i ladowalem ogolnie wszystkim co pod reka %)
od teraz laduje co tydz, czysto
800 to tak na oko, bo rownie dobrze moglo byc 600, na next raz dokladnie spisze co poszlo + fotki
na co dzien ww leci tylko z rana i po treningu (lacznie ok 100)
doswiedczenie moze mam, ale co z tego jak z niego nic nie wynosze ? %)

dzis bylo 5 km z buta/barki/lekko nogi aby za pare dni poleciec na pelnej p***zie
ciezary/motywacja wyraznie up
mimo dlugiej przerwy w hackprzysiadach, na loozie zrobilem 2 serie 50 kgx8
jutro/pojutrze jakies filmiki raczej beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3237
dzięki za info, swietnie ze masz progress, powodzonka w dalszych treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
gdzie sa zdjecia ja sie pytam

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Fakt jakiś poślizg się wdarł w relację, ale Bling na pewno nadrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
nadrobi, nadrobi %)
za bardzo zjechalem z kcal (np 1,5-2k [0 ww]+ aero) i metabolizm zajechany, wiem, glupota jak ch**
ciagle cwicze, ciagle pedaluje
od wczoraj dolozylem kcal (docelowo ma to byc 3 k) + aero 1,5 h ed
jak sie nie robi wypisek codziennie to pozniej jest ciezko ogarnac %)
tak czy siak, sob/niedz/dzis - cwiczone
wiosluje stabilnie juz 40, jutro sprobuje 45

ja j**ie, te ww strasznie rozpychaja moj ciazowy brzuch %) wstaje rano, zjadlem 100 g ww z ziemniakow i ciaza+bol brzucha, ale nie ma lipy trening ofc bedzie, pojdzie jednak klata+bic+aero bo plecy/tric w niedziele byly %)

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2013-07-10 06:45:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
z rana ziemniaczki?

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ja tam zawsze rano jadlem to samo co na obiad a wiec piers z kurczaka i ryz...bo jak zjem platki czy cos lekkiego to za godzine czuje glod :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja z 0ww przeszedlem na 400-500 i metablizm rozpedzil sie w chvj, na dodatek mnioej wody trzymam niz bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ziemniaki sa wypas, do tego najtansze zrodlo wegla (razem z kasza jeczmienna), ~40 gr/1 kg ziemniakow czyli 200 g ww - do tego wg mnie smakiem bija kasze na glowe

dzis byla klata/bic/60 min aero

lajtowo 12 serii na klate (w niedziele bede juz ja katowal na odpowiedniej silce wiec nie widzialem sensu dobijania ja jeszcze tu) i 10 na bica (modlitewnik/mlotki/wyciag)

wpadlem na pomysl aby robic dipsy na maszynie, jak widac zle robione, pozniej zmniejszylem obciazenie i robilem glebiej+prostowalem rece



pochylac sie bardziej ? patrzec przed siebie czy bez znaczenia?
kilka fot w trakcie, jak widac ch**nia z grzybnia, w lustrze wygladalo lepiej %)










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zwiększyć siłe wyciskania?

Następny temat

trening rzezba 4 dni pomoc

WHEY premium