SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czas w końcu zacząć-blood&guts-foty strona 27

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Ja miałem właśnie teraz 3 dni choróbska, bo nie odpuściłem jak mnie zaczęło brać. Także mądra decyzja.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516









i sciaganie waskim chwytem
na kapury braklo czasu
30 min aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Też właśnie wróciłem z siłki po plecach. Z tym, że ja znalazłem czas na kaptury, ale nie robiłem za to aero

Przy tym wiosłowaniu sztangą może byłoby lepiej trochę zmniejszyć ciężar? Wg mnie słabo odciągasz ręce do tyłu, tak jakby było za ciężko. Pozostałe dwa ćwiczenie wyglądają dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
Kamilu! Mamy dla Ciebie artykuł - http://megamocni.pl/czytelnia/niepelnosprawny_kamil_szadkowski_powiedzial_dosc_i_pokazal_swoja_sile.html - miłej lektury :)

Zapraszam na portal osób niepełnosprawnych http://www.megamocni.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Kamil, nie wiem, czy to wina estro podwyższonego, ale kurna łezka mi sie w oku zakręciła, jak to przeczytałem. Wiem to wszystko, ale porusza to za każdym razem tak samo. I nie gniewaj sie na upierdliwego wapniaka, jak się czasem wymądrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8956
coś z soku leci? ewentualnie "lepszy" spalacz?:)

lighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
looz Skint, ciezar w tym wioslowaniu byl maly (po 20 kg na strone + waga maszyny) wiec strzelam ze po prostu na video slabo widac
w Tczewie bede mial mozliwosc potrenowania z kilkoma lepszymi zawodnikami, akurat wypadaja mi plecy 28.09 wiec rady bede chlonal jak przyslowiola gabka
stawiam ze estro Ci wyj**alo %)

wczoraj dnt, dzis byly bary i 35 m aero

z mocniejszych leci HMB i l-karnityna, popijane woda z watrobki (c) bling %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Zamieniłeś widać wodę z parówek przez to podbijanie estro? ;d

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8956
:D

lighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Kamil gratuluję. Wierzyłem od początku w Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zwiększyć siłe wyciskania?

Następny temat

trening rzezba 4 dni pomoc

WHEY premium