SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czas w końcu zacząć-blood&guts-foty strona 27

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
a czemu mam nie prowadzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Dajesz Kamil. Już się martwiłem, co u Ciebie, ale widziałem wpisy w innych tematach i wiedziałem, że w końcu ruszysz znowu.

Buźka okrągła się zrobiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
mega motywujesz nie tylko do sportu ale do wstawania z wyra i z cieszenia się,każdym dniem ,jak ci kiedys odj**ie i bedziesz miał chwile zawachania tego co robisz to pomysl , ze dla wielu jestes motywacją ,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
Skint to juz koncowka, jeszcze 2 tyg i bedzie sucho :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
I znowu mnie kurna wzruszyłeś. Jak oglądałem ten program, to się już oczko szkliło. Za każdym razem mi to robisz

Chyba, że to wina estro, ale raczej nie

Ciśnij Bratku zdrowo i dawaj znać czasem, czy żyjesz. Pozdrawiam i jak zawsze jestem z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
https://www.facebook.com/fanikulturystyki1

Zobacz ostatni wpis.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wczoraj pisałem o tym w naszym spamie. Mam nadzieję, że Kamil się zgodzi

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Ale o czym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
O tym, że planują założyć dla Kamila konto i zbierać hajsy na pomoc w realizacji marzeń.

Pasjonaci Kulturystyki
Wczoraj wrzucaliśmy filmik pt: " Niepełnosprawny Bling Kamil Szadkowski". Zapewne nie jednego z Nas poruszyła jego historia. Kamilowi jak widać nie brakuje motywacji lecz kasy by realizować swe marzenia. Co powiecie by otworzyć otwarte konto na które będzie można wpłacać kasę. Każdy by wpłacił ile by oczywiście mógł. My również dorzucimy coś od siebie.

Komentujcie co o tym sądzicie.

PS: Kamil daj sobie pomóc bo w ch*j na to zasługujesz !


Karpik, w innych spamach funkcjonujemy w takim razie.

Zmieniony przez - Barszczyna w dniu 2013-12-10 11:59:32

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymaj się Blingu, piękny film o tym, że nie warto się poddawać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zwiększyć siłe wyciskania?

Następny temat

trening rzezba 4 dni pomoc

WHEY premium