SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak w koncu z aerobami?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
witam mam takie pytanie odnośnie aerobów bo szukałem całe archiwumj ale sam chyba tego nie zrozumiem:)
Otóz obecnie waże 82-83 kg,179 cm,i około 14-15% tłuszczu.Biegam 3-5 razy aerobowo zawsze na czczo z ranca.Biegam tak ze w zasadzie wogóle sie nie poce,tempem wolnym.Podobno WKT najabardziej sa aktywne w momencie gdy biegam w tempie 60-70 % Hrmax.Wyliczająć z tego wzoru 220-20(moj wiek)* 65% to by było 200*0,65=130 i teraz mam problem te 130 oznacza ilosc uderzen serca na minute?
ja tetno swoje mierze palcami przystawiajac je do do gardła :) i licze uderzenia przez 6 sek.Podczas moich biegów wychodziło mi tak srednio 6-7 uderzem czyli na minute 60-70 uderzen.
Czy zeby najbardziej spalac tłuszcz powiniem biegac z tempem 130 uderzen na minute?To by wychodziło ze musi byc 13 udertzen podczas 6 sek a z tego co pamietam z pilki noznej to rzadko tak mialem bo to bardzo duzy wysiłek.
Pomoze mi ktoś?
Pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
dokladnie. ja mierze w trakcie 15 sekund. 120-140 uderzen na miute to 30-35 uderzen na 15 sekund. Ja po takim biegu jestem caly mokry, widoczno za wolno biegasz. i nie zatrzymuj sie aby odpoczywac, caly czas biegaj

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Albo po prostu masz wyśmienitą formę :)

Ja se wczoraj zmierzyłem po martwym ciągu i wyszło mi 180 :)
Nawet aerobów nie trzeba .Fakt ,że wziołem efedryne przed treningiem .
Nawet troche się przestraszyłem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Nie ważne jaką ma kondycję. Musi robić tak aby tętno wynosłi 120-140 uderzen na minute (30-35 na 15 s)

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Czlowieku, ale skad pomysl zeby mierzyc tetno przez 6 sekund?? To moze zmierz przez sekunde i pomnoz razy 60 skoro sie tak spieszysz... Im krotszy czas tym wieksze znieksztalcenia. To logiczne. Stosuj 15 -sekundowki jak wiekszosc i nie bedzie problemu. No i daj sobie kilka minut zeby puls Ci zdazyl podskoczyc...

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Mariusz a wiesz co stalo sie z amerykanskimi basebvolistami po efedrynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
No nie wiem ,ale pewnie nic dobrego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Ale pewnie**** wie jakie brali dawki .
Zobacz na moją wagę ,a ja biore 2 tabsy thermala .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
to "BYLI" futbolisci... brali efedryne z kreatyna... Ykh kazdy bieze to co lubi ale chyba nie bralbym efedryny na Twoim miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
No to co im się stało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
to bylo w latach 95-01 brali efedryne z kreatyna+ ciezxkie treningi w wysokich temperaturach, potem padlo na baret i i w tym okresie dziwnie poumierali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komu bedzie lepiej roslo:)

Następny temat

Biceps?

WHEY premium