SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czas w końcu zacząć-blood&guts-foty strona 27

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 708
Szacunek dla Ciebie, od pierwszej strony czytałem i jestem wielki podziwu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Blingu, zaj**iście to wygląda, oczywiście mówię o zdjęciach, bo filmik to Oczywiście znam powody, także to tylko taki żart jest.

Jeśli te dipsy, czy jak je zwał, w głębszym pochyleniu to akcent na klatę, a bardziej na prosto w tułowiu to na triceps.

Pozdrawiam i pomyśl o zawodach, bo założę się, że szanse duże i nie są to podśmiech**ki

Konto na showup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
nie musiales dodawac ze to zart
czasem otwierajac zamrazarke i "wykuwajac" watrobke z lodu (sprobuj "wyciagnac" woreczek 2kg, przymarzniety do 20 innych workow - ja p******e), boje sie ze wyskoczysz albo procek %) jestescie od poczatku i ostro wspieracie

az tak tragicznie wyszly te "dipsy" ?
zawody juz sa pewne, pewnie pazdziernik wbff i listopad nac - oba z moja kategoria i oba z min jednym znanym zawodnikiem, ibff pro (aktualnie juz nie ibff) - mariusz kupczak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
po pierwsze po co stoisz przy tych dipsach,usiadz i pochyl klate w dol,sprobuj tak

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kamil, wyglądasz rewelacyjnie. Forma świetna, życzę w dalszym ciągu powodzenia i śledzę cały dziennik z cichacza.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Elegancko to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezgorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Zastanawiam sie co ja robie zle, jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
dzieki chlopaki
procek to bylo trzeba od razu pisac %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zwiększyć siłe wyciskania?

Następny temat

trening rzezba 4 dni pomoc

WHEY premium