SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]MłodyTata ćwiczy od lata...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
ey ey ey, łydę mam dobrą ! co proponujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wspięcia stojąc orz siedząc tak żeby zaatakować wszystkie głowy trójgłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
@ Wcisnę faktycznie coś na łydkę, żeby za 2 miesiące się nie okazało, że nogi jakieś dziwne

Dzień Treningowy - wtorek
Wczoraj zaatakowałem siłownię w celu wyciśnięcia z klatki piersiowej oraz bicepsów wszelkich sił. Ławeczka niestety była zajęta ciągle i w ciąż, dlatego rozpocząłem od innych ćwiczeń na klatę, a dopiero na końcu dając wyciskanie. Szkoda, bo przy ostatnim ćwiczeniu, brakowało już zupełnie pary w mięśniach, żeby coś cięższego podnieść. Na biceps wszedł klasyczny trening który sobie ustaliłem. Waga zatrzymała się na ~ 85 kg. Podsumowując rok wagowo rozpoczynałem z pułapu ~ 93.5 tak więc straciłem 8.5 kg. Na początku leciało ładnie, ale od dłuższego czasu stoi w miejscu. Pocieszam się tym, że pod skórno- tłuszczową powłoką coś tam wyczuwalny jest mięsień. No i biceps - 36 cm Road To 40 w 2018 haha

Trening klatka piersiowa + biceps

Klatka:
1. Rozpiętki na ławce skośnej - 4x10 (10 kg)
2. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4x10 (16 kg)
3. Rozpiętki na maszynie 4x10
4. Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej - 2x10 i 2x8

Biceps:
1.Uginanie ramion ze sztangą łamaną - stojąc 4x10
2. Uginanie ramion ze sztangielkami podchwytem - stojąc
3. Uginanie ramion na maszynie siedząc 3x10 + po 2 serie na każdą łapę (jednorącz) do zdechnięcia nicepsa

Dziś czuję, że biceps dostał ładnie w kość. Mam opiętą w ramionach koszulkę, wiec co rusz przypinam swoje nicepsiki. Klatka też przypomina o wczorajszym treningu.
Dzień rozpoczęty od kawy i wprowadzonego ostatnio dość regularnie Jaglaczczi (płatki jaglane zalane minimalnie powyżej swojego stanu w misce gorącą wodą, później dodane mleko i końcówka białka pomarańcz-banan). Po pracy szybka szamka i lecimy z żoną i córeczka na zakupy do galerii. Dziś na cel spodnie, żebym nie wyglądał jak patol. Może uda się cyknąć fotkę całej sylwetki i wstawić jutro....



Zmieniony przez - MłodyTatus w dniu 2018-01-03 10:57:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Hej, poniżej wklejam przykładowy plan żywnościowy który u mnie funkcjonuje.
Tak mniej więcej się odżywiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
co to za polédwica, serek? gdzie mięso, jaja Panie ?
mam nadzieje, że tak tylko dziś sie odżywiałes ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no dieta powyżej jako pojedyncza to tam może wypaść jako stała to do pewnych poprawek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Tak też myślałem... hmmm idę przestudiować tutejsze diety
no chudnąć chcę , chudnąć to stejków i jajów braki :D


Zmieniony przez - MłodyTatus w dniu 2018-01-03 20:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tak jak poprzednicy
pojedyńczy dzień z lenistwa może taki być

jednak staramy się dobierać lepsze jakościowo źródła białka, przede wszystkim mniej prochu - więcej z naturalnego pozywienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
MłodyTatus

no chudnąć chcę , chudnąć to stejków i jajów braki :D



jedno i drugie jak najbardziej na redukcji może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Dzień treningowy
Witajcie! Co prawda wczoraj miałem iść na siłkę, ale plany organizacyjne spowodowały obsuwę na dzisiaj. Zaplanowany jest wycisk pleców (jak będzie mało ludzi postaram się dać filmik z poprawioną pozycją MC) oraz barki. Wiem, że sporo zarówno w treningu jak i diecie jest do poprawienia, ale... po to tutaj zawitałem, aby blog był jakąś dawką zarówno motywacji jak i możliwości spojrzenia na trening troszeczkę z boku. Możliwością przeanalizowania pewnych rzeczy.

Plan żarła na dziś (Obiady są w głównej mierze zależne od żony, ale jak skomponować fajne śniadania i kolacje !? :/)





Chyba zgłoszę się to Trener + podopieczny, może wtedy ogarnę ocb w diecie



Zmieniony przez - MłodyTatus w dniu 2018-01-05 12:21:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Patent dla Activlab - Dział Badań i Rozwoju!!!

Następny temat

Mam w wieku 25 lat

WHEY premium