SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]MłodyTata ćwiczy od lata...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zdecydowanie warto , będziesz miał pomoc doświadczonej osoby która wdroży Cie w temat co będzie procentowało w dalszych zmaganiach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
MłodyTatus


Chyba zgłoszę się to Trener + podopieczny, może wtedy ogarnę ocb w diecie




Zmieniony przez - MłodyTatus w dniu 2018-01-05 12:21:56



nawet się nie zastanawiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dobra decyzja
jeszcze trochę i trenerów nam braknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
i bardzo dobrze, będzie konkurencja! Już mam pomysł na schemat dni treningowych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pomysł to bardziej trener w tym przypadku powinien mieć ale preferencje oczywiście też mają znaczenie , o czym myślisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Bardziej chodziło mi o styl prowadzenia bloga w sensie graficzno - tekstowym :D co do treningu, muszę się podporządkować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Dzień treningowy
Witam serdecznie! Dziś dzień treningowy rozpoczał się z chińskimi oczami o 7:00. Plus jest taki, że zamiast wsiadać w zieloną astrę zdecydowałem iść w półśpiku na siłkę z buta. Dzień nóg i tricepsów odbył się w standardowym schemacie treningowym. Plus jest taki, że zwarte nieociągane wykonywanie ćwiczeń spowodowało, że udało się mimo delikatnego spóźnienia rano wyszukać 18 minut na cardio - bieżnia. Tempo 10, ładnie ciałko się spociło

Nogi:
1.Przysiad ze sztangą na barkach 2x10 2x8
2.Prostowanie nóg w siadzie 4x12
3.Wypychanie ciężaru na suwnicy 3x12 1x10
4.Uginanie nóg na maszynie siedząc 4x12
ZAPOMNIAŁEM WPROWADZIĆ ŁYDY!!!

Triceps:
1.Wyciskanie sztangielki siedząc (francuskie) 4x10
2.Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x12 1x10
3. Maszyna 4x12

Myślę, że trening wszedł dobrze. Mimo ogromnej niechęci do wyjścia z wyra udało się dotrzeć i wykonać robotę. Czekam na rozpoczęcie projektu z trenerem, chciałbym też powoli poduczać się nowych ćwiczeń, popracować nad koordynacją oraz mobilnością (tak, tak pisałem, że zaj**ista ale ostatnio próbowałem prawidłowego MC i troszkę się przeraziłem ) !

Pozdrowionka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
będę podglądać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Serdecznie zapraszam! :) mam nadzieję, że temat z trenerem (jak ruszy) również, wtedy będzie więcej do pokazania :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Patent dla Activlab - Dział Badań i Rozwoju!!!

Następny temat

Mam w wieku 25 lat

WHEY premium