SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,,Moszyn droga do 730kg w ts/570kg RAW/ MPJ s.31, AMP s.35

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54072

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
to trzeba będzie troche powalczyć o medal :) moje maksy z tego tygodnia 250/175/240
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
a jaką uczelnię reprezentujesz?byłeś na MPJ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
na MPJ mnie nie było, planuję wybrać się za rok
uczelnia - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ;D
pamiętam że rok temu na AMPach trochę gadaliśmy, widzę że nie tylko ja zrobiłem spory progres przez ten rok :) swoją drogą gratuluję medalu na MPJ :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
To za rok powalczymy na juniorach:). Chyba,że pójdę kat. wyżej. Typ szkół chyba też mamy ten sam,więc nawet w typach będziemy rywalizować:). Szkoda tylko,że moja forma przeżywa raczej regres względem mpj:P. Bardzo możliwe,że rozmawialiśmy,ale niestety po samych danych z profilu nie skojarzę. Musiałbym zobaczyć,bo raz,że to dawno temu,a dwa,że poznało się tam sporo nowych osób. A co do przyszłotygodniowych zawodów,to będzie jeszcze jeden chłopak z Poznania który powinien zrobić +600,jeden który zdobył srebro na juniorach i jeden z Łodzi,który wcześniej był kat niżej,ale jest naprawdę mocny. Spodziewam się zaciętej walki o pierwszą trójkę:). No i ciekawe ilu mocnych nie znamy...


Został mi tydzień do zawodów,a waga na czczo 82,9kg. Mam luz więc mogę spokojnie jeść,a nie tak,jak było przed MPJ; 4kg do zbicia

Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2011-04-30 11:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
Można wiedzieć jaką uczelnię reprezentujesz....? Pozdrawiam i powodzenia na AMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Uniwersytet Ekonomiczny z Poznania.

Dziękuję i jeśli startujesz również życzę powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4132
moja uczelnia jest w typie technicznych wiec w typach nie będziemy rywalizować :) a Ty Andrew jaka uczelnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
wydawało mi się,że może wśród społeczno-przyrodniczych czy jak one się tam nazywają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15422
UAM poznań będzie to mój debiut w trójboju zobaczymy jak to będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
To podejrzewam,że znamy się z widzenia; chodziłeś na mistrzostwa wlkp w wl lub całym ts?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masowo siłowy

Następny temat

przerwa

WHEY premium