SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Świeżak się chowają, jesień się zaczyna, a ten dział przycicha.** VOL3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118601

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Blasta jak masz rozgladac sie za tym gownem od Roberta to lepiej wez sie za igły lepiej na tym wyjdziesz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
DabylBlasta
mam bajer ;d , ostatnio gadałem coś z ziomeczkiem o suplach jakiś tam różnych co by sobie zafundować za niedługi czas.. i kumpel coś wspomniał , że jego inny znajomy jakiś tam chudzielec jadł Suple burneiki.. że masakra KOŃ sie zrobił :D ale że musiał sie odblokowywać.. MYŚLE SOBIE.. ODBLOK PO SUPLACH.. to co to za specyfiki i że jeszcze jeden ziom ode mnie z miasta też to jadł.. widziałem , że urósł nawet sporo..(akurat nasz wspolny znajomy) a on mówi , że też właśnie na robertwych "suplach"..

coś tam wspminał że napchane tam PH że robią to jakiś piwnicznych warunkach i że chvuj wie co to tak na prawde jest :D , w necie huczy że to syf..

że prhormony.. a jak ph to wiadomo co sie dzieje z wątrobą blkowaniami itd..

słyszał ktoś coś o tym ? :D

Zmieniony przez - DabylBlasta w dniu 2014-06-20 10:00:09


muscle test, muscle var to nie suple- to są właśnie prohormony.

bez szału z tego co słyszałem, jeśli już chcesz jeść te pierdoły to inwestuj w Dragona, AT, Brawna- jak masz dostęp.

u robcia nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
Ogolnie to tylko podklepalem temat z tym syfem roberta, jakbym mial juz cod pakować w siebie to sprawdzone specyfiki jesli juz :) szkoda mi zdrowia na piwniczne wyroby..,


a mam dylemat.. jestem juz 8 kg w dol na redukcji i nie wiem czy zbijac nizej.. czy robic revers i zaczynac kolejną mase..

Zmieniony przez - DabylBlasta w dniu 2014-06-21 14:46:10

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
no od robercika to akurat masz pewniaka, większość ph allegro itp.. piwnica, ale mam dojście praktycznie full arsenał z tych ph, spalaczy...


a jak z bfem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
Nie mierzylem , a zdjecia dobrego tez nie mam w sumie.. moze cos znajde wieczorem.. to podklepie i powiecie co myslicie..

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
ooo coś znalazłem na telefonie jakiś "check formy" na fotkach waga 82.5kg
aktualnie waże 81~ kg ( i widze , że jeszcze coś spada z brzucha)
redukcje zaczynałem z wagą 89kg

ale zastanawiam się czy jeszcze zrzucać.. czy ogarnąć revers i przygotowywać się do kolejnej masówki

ogolnie naszła mnie taka refleksja.. bo na deficycie jestem od połowy marca.. więc dosyć długo..
ogólnie psychicznie nie czuje się źle.. powiedziałbym , że czuje sie nawet spoko.. nie odczuwam dyskomfortu psychicznego

tylko nie wiem czy nie zacznę tracić mięśni będąc dłużej na deficycie..
i redukujac
wiadmo , że nie chce stracić tego co zbudowałem.. ;o
suplementuje aminy 2/3 razy dziennie białko staram sie trzymać wysoko
co myślicie ?
docinać to ? czy reversować ?







Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
aa tutaj jeszcze plecy z wagą 85kg ;p
teraz ładniej zarysowane i wycięte..

mialem wiecej fotek dobrych..
ale dysk mi padł i mam resztki jakieś.

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc - trening nóg, kolana.

Następny temat

Nowy plan treningowy.

WHEY premium