SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Świeżak się chowają, jesień się zaczyna, a ten dział przycicha.** VOL3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118614

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
nie no szkola treningi troche nauki i brak czasu, dojazdy duzo zabieraja czasu... 11% BF to juz ładny wynik, jak z dziewczyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Jak z redukcją, bardzo dobrze;)
A u cb jak z treningami jakiś progres jest? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
ja teraz na pelna mase przeszedlem w tym tygodniu, a co z progresja okaze sie za 2-3 tygodnie jak pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Na ile kcl i dopychasz jakimiś suplementami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
3650 narazie, no w poniedzialek albo jutro zakupie wegle i bialko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Spk. A co tak w ogóle ciekawego słychać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Ty nic nie chcesz o swojej Oli opowiedziec Nic ciekawego a u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Hmmm co u mnie To tak.
MMA, siłka, bieganie, Ola, nauka rapu ;)
I tylko co u mn, żeby nie regeneracja to jeszcze bym się na krav maga zapisał.

A co tam ci mogę o Oli powiedzieć:
czarne lekko kręcone włosy, piękna twarz idealna cera wspaniałe wymiary, ciekawy charakter.
Wgl. idealna jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
To najważniejsze ze sie podoba. Krav Maga spoko podoba mi sie, swojego czasu chcialem sie na nia zapisac ale za drogo i o poznych porach... dobra lece spac bo ciezki weekend sie zapowiada. Czesc i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Pa;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc - trening nóg, kolana.

Następny temat

Nowy plan treningowy.

WHEY premium