SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Świeżak się chowają, jesień się zaczyna, a ten dział przycicha.** VOL3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118636

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na dworze tragedia.Mróz po ryju trzaska.Ma być jeszcze ciepło-i tej wersji się trzymamy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
E kurna ja w środę miałem ognisko robić :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Z taką pogodą będziemy w kurtkach zimowych siedzieć :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W środę ma być po 15-20 * Aczkolwiek to już innne powietrze.Wieczó z kurtką koniecznie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie, zimno jest i to ostro.

Oby było jeszcze ciepło, ale nie oszukujmy się koniec Października się zbliza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Była już zima do maja.Teraz może będzie jesień do stycznia

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Ale przynajmniej słonko było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Daj spokój
Ja bym nie wytrzymał chyba teraz z tą zimą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1367 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9874
Nie wiem co wy macie do zimy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
A co jest fajnego w zimie?
Chyba, że gdzieś bym wyjechał to jak najbardziej ok, ale tak to kicha.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc - trening nóg, kolana.

Następny temat

Nowy plan treningowy.

WHEY premium