SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Świeżak się chowają, jesień się zaczyna, a ten dział przycicha.** VOL3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118602

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
IV klasa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Trzecia

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a jakie technikum? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Budowlane :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
kur*a jeszcze dzis czuje tego kebaba ja tez do technikum chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Oj kebaba to bym sobie zjadł :D a która klasa ?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
IV juz ostatnia, to zjedz ale takiego od turka :) mozna poprosic o mniej sosu i wiecej surówek i choc warzyw dostarczysz sporo organizmowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Od turka który chowa barany na podwórku ;d

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
nie tam, ja jak u turka kupuje to wiem co kupuje znajomy dostarcza mu mieso drobiowe wiec lajcik ogolnie turki to z dobrego miesa robia kebaby, ale byle nie zaczesto je jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Dobrego kebaba nigdy za wiele :)

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc - trening nóg, kolana.

Następny temat

Nowy plan treningowy.

WHEY premium