SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Świeżak się chowają, jesień się zaczyna, a ten dział przycicha.** VOL3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118576

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
nei ma sie czym chwalić ;D sprowadziłeś mnie na ziemie ostatnio wiec pochwale sie może po redukcji ale też sie nad tym jeszcze zastanowie :D

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
No jak uważasz :D u mnie redukcja idzie bdb smalec leci tylko musze bcaa dorzucic moze to uchroni troche miesko :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dorzucam



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
mi jeszcze waga idzie w góre :D , w Bcaa na redukcje już jestem zabezpieczony;) , ale mam dylemat.. bo tak.. zjadłem 360capów jabłczanu zaraz po zacząłem jeść nitrobolon 300 caps i kończe nitro wcinać i nie wiem czy zrobić przerwe czy nie robić.. bo zacząłbym jeść odrazu sobie "Controlled Labs - Green MAGnitude"

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
przerwa nie zaszkodzi ;) nery odpoczną ja ostatnio zjadlem 1kg mono :D to teraz robie troche przerwy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Kangur koks :D


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
ssssssskurvysyn jaka łapa ;d

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
A jak klate spina :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
dobry dzik.. tak sie szykował jakby bułe chciał tam wy.j**.ać przez tą siatke ;d

Pomogłem?
Daj Soga!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc - trening nóg, kolana.

Następny temat

Nowy plan treningowy.

WHEY premium