SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155654

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
dokładnie, to ćwiczenie jest tylko z pozoru takie proste, ale ja znowu jak robię mały ciężarem też "czuję" napięcie mięśni, problem w tym że ani siła ani masa nie rośnie, za to przy większych jest ok, problem jedynie z zakwasami po mc na najszerszych za to ich braku po wiośle

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Właśnie dlatego najbardziej lubię SQ - bierzesz na bary, siadasz, wstajesz, odkładasz. No i czuć że ho ho

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ja robię SQ 3x/tydzień i jeszcze mi się nie znudziło, a ten wzrok sezonowców wpatrzonych jak w ufo kiedy robię przysiady
ale i tak nic nie przebije porad przy MC kiedy to wszyscy zalecają mi pas bo się zabiję parę żyłek na czole i szyi, gały na wierzchu, pysk jak burak, lekko za mocne odłożenie sztangi i od razu że za duży ciężar... phi

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Ja mam dokładnie tak samo ze wzrokiem i głupimi pytaniami innych - "co on robi z tą sztangą?!". Ale tylko trochę się wykrzywiam, czasem trochę krzyknę a tak to luz

Spadam bo muszę jeszcze zrobić parę rzeczy...
Narqa

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-03-19 21:09:03

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
nerka

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i dla tego uwielbiem ćwiczyć sam... nikt mi nie komentuje mojego treningu domowa siłownie the best i sezonowców nie ma

voda i moze nie o 50 kg bez przesady tzn moze ja przesadziłem podając te procenty.. ale tak z 10kg mniej i troche bardziej do techniki mi pomogło takie coś... nie wiem kombinuj

Zmieniony przez - lukaaasz w dniu 2009-03-20 13:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
po co mam zmniejszać ciężar skoro efekty są ?
piszę tylko że zakwasy mam większe po mc na najszerszych
efekty natomiast są

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to się nie zrozumieliśmy,,, ostatnio mam jakies objawy blondynizmu chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Witam jest ktoś?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
żem jest .
Dziś w sql były zawody strong man.

Na płaskiej wyciskanie - 40 kg - im więcej powtórzeń tym lepiej. (rekord - 30 powtórzeń)
Przysiad - 40 kg (rekord - 40 lub 50. Coś koło tego)
Podciaganie (rekord 20)
Waga płaczu (rekord 1:30 min)


Za rok polegnę, gdyż na razie podciągać się nie mogę.. (ta ręka). Zacznę może za 3 miechy.
Przed złamaniem podciągałem się 4 razy.

No ale nie ma rzeczy niemożliwych.




ps. niezłe wyniki, nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium