SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielki dylemat... masa a jednoczesne spalenie tłuszczu?;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
witam
otóż mam taki dylemat... pare miesiący temu schudłem 14 kilo i waże teraz 85 przy wzroście 182 i wieku 16 lat
polegało to na tym że nie jadłem kolacji i w miejsce jej robiłem A6W, i schudłem tyle podczas 2 miesięcy...
wiem wiem, nie prawidłowo było z tym ze 2 posiłki dziennie i w krótkim czasie to sie stało ale bez efektu jojo i czuje sie świetnie
do tego gram w klubie w piłkie nożną i 3 treningi mam w tygodniu na którym latania jest sporo... i po tym schudnięciu nogi mam umieśnione i wyrzezbione, a od pasa w góre to jeden wielki flak... straciłem duzo mięśni, tzn na klatkie bez ćwiczen podnosiłem 68, a po schudnięciu 57 wycisnąłem...
i tu rodzi sie problem, ponieważ chciał bym zrzucić ten tłuszcz z tegoi brzucha bo tu mi on tylko pozostał, ale niestety mało go nie jest... a zarazem chciał bym wrócić do poprzedniej formy siłowej... tydzień juz ćwiczyłem fbw, przed czym miesiąc normalne treningi na mase miałem, tzn swoje. dietke tez ułożono na mase mam, ale juz nie wiem sam co mam robić bo z dietą na mase tłuszczu nie zrzuce... zakupiłem w piątek Thermo speed Extreme i do dziś go biore, ale w dziale odzywianie odradzili mi, bo tylko go zmarnuje... i postanowiłem tu opisać swój problem szczególowo
nie wiem co mam juz robić... da sie jakoś połączyć te dwie sprawy? zdobycie siły a spalenie tłuszczu? na brzuch robie teraz ABS II. dodam że od września ide do klasy sportowej i tam rownie wazne jest dla mnie zdobycie siły jak i spalenie tego okropnego BRZUCHA...
dziękuje za wszelkie rady i pomoc
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Suple zostawe narazie,jeśli chcesz zrzucić tłuszc dieta nisko-węglowodanowa + aeroby. Nie da sie i robić masy i spalać tłuszcz ;)

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
Zależy jak patrzysz. możesz zrobić masę beztłuszczową :) Slodkiewicz opisał fajny program przy czym jednak nie zdobędziesz dużego umięśnienia.
Przykładowa dieta dla mężczyzny o wadze ok. 100 kg i średnim stopniu odtłuszczenia:
1 posiłek:
5 całych jaj +2 białka
Trening
Posiłek 2:
50 g odzywki białkowej z 1 łyżką oliwy z oliwek
posiłek3
200 g piersi z kurczaka/indyka, 40 g migdałów
posiłek 4
200 g wołowiny, sałatka z sałaty i pomidora z 1 łyżką oliwy z oliwek
posiłek 5
200 g tilapii oraz sałata, sok z cytryna i 1 łyzka oliwy z oliwek
posiłek 6
tak jak pierwszy.. ;)

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
tak własnie myslałem że jednego z drugim nie pogodze...
to chcąc teraz spalić ten tłuszcz i nie stracić jeszcze więcej umięśnienia to co mam robić???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
bardzo zależy mi na odpowiedzi bo ja już mam mętlik w głowie od tego wszystkiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1509
ja w ciągu 3 miesięcy straciłem 13 cm w pasie i jednocześnie nabrałem obwodów i gwarantuje że nie jest to tłuszcz, wygląd mięśni się polepszył i siła skoczyła.trenowałem planem FBW na masę a dieta była ale mocno instyktowna, można powiedzieć że po prostu zmieniłem nawyki żywieniowe i zastąpiłem jedne rzeczy innymi, możesz spróbować i tak

Zmieniony przez - Erazmos w dniu 2009-07-13 21:07:35

Nie bądź taki jak twoje autorytety, bądź od nich LEPSZY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowiednia dieta czyni cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
co do diety to od 3 tygodni mam diete typowo masowo, tzn pokarm typu: ryż, kasza manna, chleb razowy, piers z kurczaka, twaróg itp.
wiec mam ją zmienic na redukującą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1509
Ja po prostu wywaliłem z diety takie rzeczy jak ziemniaki, zastąpiłem je ryżem, makaronem durum itp. co do dodatku do ryżu to przeważnie jadłem to co rodzina, chyba że były żeberka lub inny hardkor, często też sam przyrządałem zdrowe posiłki dla całego domu. Najpierw wywal takie rzeczy jak majonez czy mleko tłuste, ja zmieniłem mleko na 0,5 % i dawało radę. Głównie chodzi o to żeby dużo poczytać o odżywianiu i jeść z głową. W naszym wieku (15-18) lat nie potrzebujesz takiej restrykcyjnej diety

Nie bądź taki jak twoje autorytety, bądź od nich LEPSZY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
co do diety to ja jestem już przyzwyczajony...
ta dieta co mam teraz to mi sie nawet podoba:) zadnych lodów ciast słodyczy:0 i powiem szczerze ze mi nie teskno do tego:) czasami aby frytki bym sobie zjadł ale wtedy szybko sie czyms zajmuje by zapomieć o nich:)
wiec dieta na ktorej teraz jestem to zaden problem, tylko czy te produkty nie przeszkodza mi w redukcji???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
A R E O B Y
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening?

Następny temat

Ławeczka w domu

WHEY premium