SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalenie tłuszczu czy masa?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
mam 190cm, jestem ogólnie bardzo chudej budowy i jeszcze parę miesięcy temu miałem 79kg. od jakiegoś czasu ćwiczyłem na siłowni regularnie i jadłem wszystko co popadnie, piłem mutant massa i tak przytyłem do 87kg. teraz patrze i wydaje mi się że większość poszła w brzuch bo mam tam za dużo tłuszczu. myślicie że lepiej dalej iść strone masy i mięśni (bo dalej wyglądam na chudzielca) czy jakoś starać się zredukować ten brzuch? czy ćwiczyć dalej jak ćwiczyłem + biegi, brzuszki, a6w? jestem zielony w tych sprawach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
*boje się że jestem za chudy żeby robić jakąś dietę redukcyjną i stanę się jeszcze chudszy, a zależy mi tylko żeby brzucha się pozbyć i ogólnie mięśnie, klate wyrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
Jeżeli ten 'brzuch' wg ciebie jest za duży to redukcje zrób, a po redukcji weź się za POPRAWNĄ masówkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na mase,pogubiłem się już,pomocy

Następny temat

Plan na masę- ocena i porawki

WHEY premium