SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielki dylemat... masa a jednoczesne spalenie tłuszczu?;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
tyle co sie jej da zachowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
jak zrobisz jakas dietke to wrzuc tu albo gdzies do sprawdzenia

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
hafk, tylko jakiego miała być to typu dieta?
bo ja zaczynam teraz robic to co w linku przysłałeś, tzn trening i cardio podczas redukcji, i nie wiem jaka to powinna być dieta...
podam swojądotychczasowo:
I posiłek- twaróg z chudym mlekiem
II posiłek- puszka tunczyka z chlebem razowym
III posiłek- ryż z piersią z kurczaka, do tego jakaś zielenina:) (sałatka)
IV posiłek- kasza manna
V posiłek- jajecznica z 4 jajek

co do tej diety to nie zdziwie sie jesli jest ona zła, gdyż ilość to tak miej wiecej na oko, ponieważ nie realne jest żebym wszystkie gramy liczył ponieważ nie miał bym nawet jak czas na to znaleźć
I teraz pytanie, jaką mieć diete co do tego treningu i cardio???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
po treningach piłem szklankie soku pomarańczowego jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
dzial odzywianie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
czytaj powyżej hafk ^
nie bede zaśmiecał forum, a jak już założyłem tu ten temat to przy okazji diete wrzuce tu by szło w całości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
dieta redukcyjna uwazam ze CKD jest dobra ale nie dla ciebie bo na nia trzeba czasu i duzo checi, no i bardzo slna wole bo 20g ww dziennie to masakra ;(.
https://www.sfd.pl/[ART]_Jak_zbilansować_dietę_redukcyjną_by_sc00byd00-t411859.html
masz tu link poczytaj i bedziesz wszystko wiedzial
a ta dieta co dales to nic nie mowi, dieta nie moze byc na oko musisz wylicz zapotrzebowanie itd. nie podales ilosc, i innych waznych elementów.

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
ilości to naprawde nie dam rady obliczyć, a posiłki jem co 2-3 godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871
no to co to za dieta jak ci sie nie chce liczyc,

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
nie chce liczyć? żeby to o to tylko chodziło to by był żaden problem. nie mam na to czasu kompletnie, wpadam do domu aby biore co mam wziąść i znow do roboty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening?

Następny temat

Ławeczka w domu

forma lato