SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening i boks

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
Od nastęonego roku zamierzam zapisac się do sekcji bokserskiej, do tego czasu chciałbym zrobic sobie program treningowy dzięki któremu przytyłbym kilka kilo i wyrobiłbym sobie sylwetke . Od czterech miesięcy ćwicze według swojego rozplanowania, to była taka rozgrzewka teraz chciałbym się porządnie przygotować .
Ćwicze 6 razy w tygodniu, mam ławke i sztange, 2 gryfy i ławeczke na brzuszki, oprócz tego codziennie robie ćwiczenia na rozciąganie, chciałbym to wszystko ułożyć w konkretny plan który dałby efekty, moge na was liczyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2942
Elo.potrzebuje pomocy..
Miałem wczoraj nastukać jednemu..ale bałem sie go uderzyć..mam słaba psychike..chyba..bac sie nie balem bo ja jestem silniejszy od niego i wiekszy.
Dlatego jakbyście mogli to dajcie jakieś sposoby do opanowania stresu i czegos co by mnie zmobilizowało do uderzenia.Kumpel mi radzi"myśl se tak że jest na strzała i zara go pokonasz" ale nie wiem... dajcie jakieś swoje propozycje.moze tez tak mieliście...PS.mam 14 lat

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
Wypełnij profil i napisz cos o sobie: wiek waga wymiary. Jeśli teraz zrobisz mase a potem pójdziesz na boks to i tak z 50% tego zrzucisz więc chyba nie ma sensu brać się za trening na mase tylko odrazu pójść na boks a potem ustawiać trening siłowy pod kątem boksu.

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
K2 ma racje - też tak sądze

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
wiek 16,5 , mam 176 wzrostu i waże 60 kilo, biceps teraz 33, coś jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Bzdura. Rzecz w tym, aby odpowiednio rozplanować trening. Wiem z doświadczenia. Wielu twierdzi, że konsekwencją intensywnego treningu fizycznego zawsze jest duża utrata masy mięśniowej. Otóż nie. Jeżeli zwiększymy ilość spożywanego jedzenia (czyli naczej mówiąc zrekompensujemy ubytki kalorii podczas treningu) oraz kontynując program treningu na siłownii mimo dodatkowych treningów bokserskich o jakimkolwiek masowym spalaniu mięśni nie ma mowy.

Zmieniony przez - Scorpion17 w dniu 2004-09-21 00:05:20

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
o coś takiego mi własnie chodzi, chciałbym głównie rozwinąc brzuch,biceps i rece bo mam chude, możecie mi polecić jakąś rozpiske ? ile razy i co w tygodniu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Scorpion17 ja sie z tobą zgadzam w całej okazałości....ćwicze biegi...niby powinno mi byc cięzko nabrać masy prawda?? a wcale nie.uzupełniam poprotu ubytki kalorii węgli tłuszczów i.t.p . Scorpion sog dla ciebie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam trening siłowy na klatkę,biceps i w ogóle przód. boks za***iście rozwija plecy i triceps,ale z bicem to kumple którzy nie chodza na siłownię mają problem...
jeśli na treningach bokserskich trener będzie prowadził siłowkę,a dobry trener powinien, to prawdopodobnie postara się tak ją ułożyć,żeby ćwiczyć wszystkie partie mięśni,ale na bank będziesz robił pompki w wąskim rozstawie(tric) i bardzo szerokim( na plecy)więc to będziesz mógł zluzować na siłowni i skupić się na przednich partiach,które podczas walki mniej pracują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Dokładnie tak jak Laura ci napisała.Jak chcesz jeszcze zwiększyć siłę tricepsu to rób także tak zwane"wjazdy"pod krzesło albo coś innego na czym możesz oprzec ręce i znajduje sie na wysokości nie większej niż 1m.Jeżeli nie wiesz co to wjazdy popytaj(o ile masz taką możliwość)ludzi któzi siedzieli w pace bo tak sownie nie da rady tego opisac.Ja robie je od 3 miechów i tricepsy urosły mi o 2,5 cm a siło poszło niewiarygodnie dużo.

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
Scorpion17 ja nie pisałem o masie mięśniowej a o "masie" czyli spali wszystkiego po trochu (głównie tłuszczu) choć przy jego warunkach fizycznych raczej dużo tego nie będzie. I nie pisz mi że pisze bzdury bo każdy nie przyzwyczajony do maksymalnego wysiłku fizycznego conajmniej 5X na tydzień (bo tak wyglądają treningi bokserskie zwłaszcza u początkujących których trener chce zobaczyć ile są warci) będzie miał spadek masy. Potem gdy przywyknie do wysiłku będzie mógł tą masę odbudowywać ale na początku na bank ją straci i nic tu nie dadzą dodatkowe kalorie których nie da rady po czy przed treningiem w siebie wsadzić ( bo będzie żyganie).

PS trening bokserski to nie bieganie

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Czytając post autora topicu o potrzebie nabrania masy, sądziłem że chodzi mu o masę mięśniową. Bo tak naprawdę nie ma cyklu ćwiczeń "na masę" w sensie robienia z siebie hipopotama, ale "masę mięśniową", która ma doprowadzić do zaplanowanego przez ćwiczącego odpowiedniego dlań rozrostu mięśni (w tym zapewne wszyscy doskonale się orientujecie, mimo wszystko wolałem przypomnieć). A jeśli chodzi o spalanie tłuszczu to jak najbardziej zgadzam się z Tobą. Jeśli ktoś przez pewien czas ćwiczył tylko na siłownii (ćwiczenia statyczne), po serii znakomitych aerobów jakimi są treningi bokserskie, spali nadmiar tkanki tłuszczowej, ale niekoniecznie (przy odpowiedniej diecie) masy mięśniowej. A mówiąc o spożywaniu większej ilości kalorii (bo przecież przy budowie masy mięśniowej niezbędny jest dodatni bilans kaloryczny) miałem oczywiście na myśli, całodobowy plan żywieniowy, a nie wpychanie w siebie hamburgerów przed i bezpośrednio po treningu. Pozdro.

mobi89 - odbijam Soga.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase?!?!

Następny temat

Zmiana ?

WHEY premium