SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase?!?!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
Cwizcyłem 2 x w tyg kazda patie miesni czy mozna robic tak w treningu na mase efekty lepsze na mase bedea jezeli kazda partie bede cwiczył raz czy 2 razy w tygodniu , napiszcie co o tym sadzicie moze ktos cwiczył tak i tak jakies sugestie??

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
Zmniejszoną intensywność poszczególnych treningów uzyskuję przez małą ilość serii.
Bo jeżeli chodzi o same ciężary to na lekkie serie nie ma tu miejsca... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
kazda partia RAZ na tydzien wystarczy, przyrosty hmm na poczatku jak bys nei cwiczyl bedzie roslo :D ale lepiej cwiczyc od poczatku z jakims ladem i skladem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
ale jak bym 2 razy w tygodniu machał to lepiej masa by wchodziła czy gorzej??

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3203
gorzej (brak regeneracji)

AJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 591
A moze by tak stworzyc podwieszony post i tam napisac przykladowy trening na mase bo sie straszny balagan robi i chociaz jeden problem bedzie z glowy!!!!!!!!!:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Kamil... Mawashi i Mihail ciągle coś podawają...są róże akcje gdzie idzie sie przyłączyc do treningu cyklicznego na mase,rzeźbe,redukcje tkanki i co to daje?? ci co sie więcej znają przyłączają sie i ćwiczą.A niektórzy przyjdą,nic nie poczytają tylko odrazu piszą że chcą trening na mase

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
na mase 1 raz w tygodniu

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 591
TEZ racja ale balagan nie samowity sie tu robi bo co drugi post to uloz mi trening na mase albo sprawdz mi trening!!!!! Moze jak im az tak sie nie chce myslec taki psot by pomogl zawsze mozna sprobowac!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
to nie jest wcale taki zły pomysł...część ludzi by tam zaglądneła..ale większośc i tak by pisała żeby im trening napisać bo nie będzie im sie chciało przeglądać postów

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 591
hehe dla tego mozna by bylo walnac to u gory jako podwieszony post czy cos!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
no to już by trzeba było pogadać z tymi u gory i rozpisac pare planów.bo każdy ma inny wiek,staż i cel

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase dla 15 latka

Następny temat

trening i boks

WHEY premium