SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening i boks

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4424
scorpi zachowujesz sie jak dziewucha....jak tylko zapytalem o zawody i rezultaty zmieniles kompletnie tok dyskusji i krecisz sie wokol spraw o ktorych juz dyskutowalismy jak mucha kolo kupy.jezeli nie startujesz powiedz to albo jezeli startujesz i na razie przegrywasz miej odwage rowniez sie tym pochwalic, w koncu jak to ktos kiedys powiedzial "nie przegrywa tylko ten kto nie walczy"...
wydaje mi sie ze nasz , jezeli mozna tak to nazwac spor zostal mimowolnie rozstrzygniety przez wypowiedz K2 wiec chyba nie ma juz o czym pisac, masz swoje zdanie ja mam swoje z ta tylko roznica ze na twoim miejscu i moze zrozumiesz to za jakis czas mialbym wiecej samokrytycznego podejscia i jasno przedstawil swoje argumenty przed wyslaniem postow o tresci "kolejny znawca w dziale","piszesz bzdury i herezje","po co się głupio pytasz" itd.
p.s.
anty sogi to wedlug mnie dobry pomysl tylko problem w tym jakie kryterium przyjac w ich przyznawaniu....pewne reguly juz mi sie nasuwaja po twoich postach

ze sportowym pozdrowieniem Terrone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4424
dzieki za soga K2 nie trzeba bylo bo nie mam jak sie teraz odwdzieczyc...
jezeli na zdjeciu to ty to raczej sie nie znamy
a tak na powaznie to chyba nie mielismy ze soba kontaktu ani na obozie ani na zawodach bo ja swoja przygode z boksem w klubie Olimpia Poznan skonczylem jakies 3 lata temu.Jezeli jestes z Warszawy to pamietam jednego zawodnika ktory nazywal sie Sniegowski, Sniegocki ale jak ci juz mowilem bylo to 3 lata temu moze chlopak juz nie cwiczy....
a jak tam twoja kariere ? boksujesz jako junior czy mlodziezowiec w Gwardi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
No to napewno się nie znamy bo ternuje od 2,5 roku najpierw rok w Legii a potem przeszedłem do klubu Knockout.

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Przede wszystkim bezowocną polemikę rozpocząłeś ty sam, więc nie dziw się, że nie mam ochoty rozprawiać o sprawach zupełnie nieistotnych, aby przedstawić ci materiał do kolejnej krytyki pozbawionej obiektywnych argumentów. Rzecz w tym, że jesteś przekonany o swoich racjach, wręcz uważasz że masz monopol na rację (terrone - "Z PEWNOSCIA NATKNIESZ SIE NA MOJ POST , ktory bedzie wlasnie tym czego Ci bylo potrzeba". Co to jest, reklama prezerwatyw czy twoich subiektywnych odczuć?), jednak post ten zweryfikował twoje cyniczne podejście. W żałosny sposób przedstawiasz swoje bezpodstawne argumenty, powtarzając się robisz to chaotycznie i z pozbawieniem jakiejkolwiek logiki próbujesz zmusić mnie do udzielenia nań odpowiedzi. O zawodach nie wspomniałem, nie z winy przeoczenia czy niechęci jasnej odpowiedzi (czyli tak jak robisz to ty), lecz z tego powodu, że dla całej sprawy jest to wysoce neistotne z powyższych powodów. A co najważniejsze i chyba najśmieszniejsze w tej cyrkowej konwersacji, że snujesz pozbawione sensu i logiki domysły. Jesteś egocentrykiem pozbawionym jakiejkolwiek samokrytyki, swoistym mistrzem bezproduktywności . No i spójrz teraz na całą sprawę obiektywnie. Najpierw piszesz głupoty typu : "szkoda ze nie mozna dac ci ANTY SOGA ", "zachowujesz sie jak dziewucha", "krecisz sie wokol spraw jak mucha kolo kupy", "scorpi(jezeli moge Cie tak nazwac)" oraz masę innych pozbawionych sensu głupot, a następnie majaczysz jakobyś miał: "wiecej samokrytycznego podejscia i jasno przedstawil swoje argumenty przed wyslaniem postow" Ba, masz jeszcze pretensje do mnie że zniżam się do twojego poziomu. Każdemu twojemu postowi możnaby wystawić podobną, żałosną opinię, więc skończ pisać swoje daremne żale, albo załóż pamiętnik .Twojego krzyku moje oczy nie chcą już widzieć, a tym bardziej moja głowa nie chce na nie odpowiadać. Nie mam zamiaru czegokolwiek tobie uświadamiać (z resztą od początku nie było to moją intencją), ani tym bardziej przedstawiając konkretne fakty poddawać jej twojej żałosnej krytyce, ponieważ byłoby to swoistą Syzyfową pracą, a ja nie lubię bezproduktywnej dyskusji. Tylko błagam, nie pisz teraz jaki to ja jestem nieobiektywny, pozbawiony uczuć, nieokiełznany, cyniczny, impulsywny i jak w ogóle śmiałem cię zmieszać z błotem, ponieważ ani to nic nie wniesie, ani mnie to nie urazi. Koniec cyrku, dzieci spać, dobranoc terrone. Mam nadzieję, że powiedziałem wszystko to co chciałem, abyś wiedział.

Wszyscy normalni niech wybaczą mi ten niewnoszący nic do tematu post, ale czasem trzeba zniżyć sie do poziomu rozmówcy takiego jak terrone, aby przedstawić zrozumiałe dlań argumenty.

Z cynicznym pozdrowieniem, twój ulubiony przyjaciel z Forum SFD, Scorpion.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4424
powiem jedno twoj ostatni post to WYMITY MYSLENIOWE PRZEPLATANE Z BIEGUNKA SLOWNA...
ale jestesmy na dobrej drodze bo zaczynasz uzywac moich "tekstow"
cytuje
moje sformulowanie:"...i tym samym wykonujac Syzyfowa prace jaka jest uswiadomieni Ci ..."
i czesc twojej wypowiedzi: "...byłoby to swoistą Syzyfową pracą..."
widze ze zlapales sens a to juz cos ...

salut

p.s.
scorpion napisz cos wreszcie o swoich osiagnieciach sportowych ,nawet jezeli byly to tylko zawody regionalne
i jeszcze jedno zapraszam na strone www.miniclip.com na partyjke bilarda (8) daj znac jak juz sie zarejestrujesz ,zapoznasz z zasadami ,umowimy sie na spotkanie i moze w ten sposob "bedziemy kontynuowac nasz spor"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
no więc rzeczywiście po przeczytaniu całej dyskusji zrobił mi się mały zamęt i postanowiłem zrobić własny program ćwiczeń
na najbliżysz miesiąc biorac pod uwage propozycje terrone, k2 rulezz, scorpiona17 i mobi98, prosze o ocene

5 tygodni, treningi na mase miesniową, 4 razy w tyg.
dni tygodnia nie moge zmienić

codziennie rozciąganie
sobota - klata, przedramiona
niedziela - brzuch, triceps
wtorek - biceps, barki

lub (ten bardziej mi pasuje) :

codzienne rozciaganie
sobota - klata, brzuch
niedziela - biceps, przedramiona
wtorek - klata, brzuch
czwartek - biceps, przedramiona
tu mam najwieksze watpliwośći, gdyz z jednej strony wydaje mi się że ćwiczenie jednej partii miesniowej raz w tygodniu to dla mnie bardzo mało i nie daje mi satysfakcji, z drugiej czy to nie koliduje z przytyciem kilku kilo przy odpowiednim jedzeniu i braniu odzywki (mam olipm sp80) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Tak jak napisałem wyżej, tekst jest na twoim, marnym poziomie. Nie lubię bezproduktywności, ale specjalnie dla twojego "tęgiego" umysłu postanowiłem zrobić wyjątek (nie dziękuj). I nie umawiam się z chłopakami, z założenia, wybacz... . Znajdź sobie innego przyjaciela. To nie ja dawałem przykłady planów treningowych jako tzw. pewniaki ( ), bo przecież sam napisałeś : "Z PEWNOSCIA NATKNIESZ SIE NA MOJ POST , ktory bedzie wlasnie tym czego Ci bylo potrzeba", więc niejako jestem zwolniony z udawadniania swoich umiejętności czysto sportowych (i dobrze). Pochwal się swoimi, nie wstydź się, jeżeli ma to cię dowartościować. Jeśli będą one godne podziwu, obiecuję że kupię ci drugą czerwoną kolażówkę .

P.S.

Cieszę się, że używając jednego ze zwrotów z twojego niejako "bogatego słownictwa" mogłem cię dowartościować mentalnie (wykupiłeś monopol nie tylko na wiedzę sportową z zakresu boksu, siłownii i jazdy na nartach, ale też na zwroty rodem z greckiej mitologii, no, no, no zaskoczyłeś mnie pozytywnie).


Dobrze, starczy tego kabaretu, widzowie już dawno się rozeszli, a ja nie mam dla ciebie czasu, przykro mi.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Onizone - W ćwiczeniu na masę mięśniową skup się na treningu każdego mięśnia raz w tygodniu. Jeśli uważasz to za mało, zwiększ liczbę ćwiczeń serii i powtórzeń, zmniejsz przerwy pomiędzy seriami. Niegdyś ćwiczyłem każdy mięsień dwa, trzy razy w tygodniu (też bardzo efektywny, ale zbyt wyczerpujący), wierz mi że równiez miałem obawy co do niskiej intensywności mojego nowego planu, ale ten pozytywnie mnie zaskoczył i zdecydowanie podwyższył formę.

Jeśli masz problemy z ułożeniem własnego planu treningowego na cykl masowy zaprezentuję Ci mój własny. Jednak zaznaczam, że wymaga on sumienności i samokontroli. Nie podawałem Ci go wcześniej, ponieważ jestem pewien, że jest on awykonalny dla początkującego, a z resztą ułożyłem go "pod siebie". Jeśli jednak masz ochotę możesz zerknąć. Znajduje sie pod tymi linkiem. https://www.sfd.pl/temat155427/
Treningi sztuk walki (czyli np. Twój boks i w tym momencie moje karate, choć od października też boks) mam w pozostałe dni, oprócz niedzieli. Z samego rana w dni, kiedy mam siłownię biegam. Oprócz tego właściwa dieta oraz sauna, masaże i i inne elementy wspomagające regenerację.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4424
scorp widze ze brak doswiadczenia w startach na zawodach to twoj slaby punkt.zacznij cwiczyc i od czasu do czasu sprawdz jaki zrobiles postep w sporcie startujac na zawodach a to na pewno zmieni twoje podejscie do wielu spraw.
teoretyczne przygotowanie a raczej wprawe w znajdowaniu wiadomosci w internecie jakies tam masz ale brak tutaj praktyki...
p.s.
jak nie bilard to moze warcaby?sa prostsze i masz duza szanse na wygrana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
terrone - Jesteś zaciętym teoretykiem, nie masz w niczym racji, a budując wokół siebie aurę głupoty, próbujesz ukryć swój brak wiedzy. Niekompetencja, brak obiektywizmu - oto twoje główne cechy, robisz sobie ale także i innym krzywdę wypowiadając sie na tym Forum, jednak nie ja stanowię tutaj prawo, więc bywaj, pisz i rób z siebie nadal pośmiewisko

Kolejna dawka charakterystycznych tylko dla ciebie głupkowatych domysłów, herezji i niepotrzebnych komentarzy, temat między nami uznałem za zakończony i wszystko co miałem ochotę ci napisać, już napisałem.

P.S.
Pogadaj z ręką




Zmieniony przez - Scorpion17 w dniu 2004-09-25 19:58:22

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase?!?!

Następny temat

Zmiana ?

WHEY premium