SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening brzucha

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 509
wiatm. chciałem się zapytać czy słyszeliście o takim czymś jak zawijanie folia brzucha robiąc brzuszki?
pytam o to bo gdzieś o tym ostatnio słyszałem a nie wiem czy jest coś w tym prawdy. i w gruncie rzeczy uważam to za trochę śmieszny i nie efektywny sposób spalenia tkanki tłuszczowej z brzucha.
wiec proszę o jakieś wypowiedzi:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
pas nie wplywa na to, tylko dieta i trening..

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2010-04-22 20:19:19

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
tylko sie wypocisz, większe spalanie tłuszczu jest moze w minimalnym stopniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
"...nie efektywny sposób spalenia tkanki tłuszczowej z brzucha..." miejscowo nie pospalasz itak.z folia czy bez

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Kumple cwiczyli tak bo im sie pasy te rozwalily. Nic nie dalo im brzuch jak stal tak stal. Nie chce mi sie dalej pisac w kwestii takich wypaczaczy bo to jeden wielki kit!

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
dokładnie jak wyżej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
arbi1919: jeszcze się odparzysz i dopiero będzie klocek nie lepiej zainwestować w neoprenówke jakąś cenowo wychodzi jak 8 x rolka folii

Zmieniony przez - Kelton_MH w dniu 2010-04-16 21:05:59

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1675
Mi kolega dziś powiedział, że jak biegam nakładał na siebie worek na śmieci, wyciąć otwory na głowę i ramiona. Mówił, że to skutkuje, bo jak kiedyś był taką kulką to tak robił, biegał z tym workiem po 1h dziennie i spalała mu się tkanka. Dziś ma ładny płaski brzuszek i ma lepsze efekty w bieganiu. Gra "zawodowo" w piłkę nożną w szkółce jest :). Muszę to wypróbować, jeżeli mu to pomogło to czemu innym ma nie pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
jeszcze czepek do pływania sobie ubierz

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
nie zapomnij o spodniach z korzuchem.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
"...biegał z tym workiem po 1h dziennie i spalała mu się tkanka..." jesli mial diete to nic dziwnego ze polecialo, worek moze jako dodatek byc , sam zakladam sobie pas neoprenowy na aeroby ,mam za free to uzywam ale traktuje to tak zeby sie wypocic niz myslac ze przez to na brzuchu mi wyebie kaloryfer odrazu

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
macio09: dziękujemy za wyodrębnienie głównego sensu

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smrud na siłce

Następny temat

Co myślicie o takim treningu?

WHEY premium