SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sportowa sylwetka

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 160755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Weźcie ludzie z tą redukcją :D Trochę sadła jeszcze nikomu nie zaszkodziło:) Ale pewnie jestem w tym zdaniu odosobniony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Szkodzi jak się ma sylwetkę chudy grubas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
fanslaska
ten_nowy2


Przyznam sam przed soba i Wami (o ile ktoś to czyta ) - redukcja mi idzie ch**owo.



Czyta, czyta nie bój żaby
A co do redukcji, to klucz chyba tkwi w tym, że piszesz tylko o treningu a o misce ani słowa (no poza świątecznym folgowaniem), więc pewnie jej nie trzymasz.


Właśnie michę trzymam, ale teraz przejdę na więcej węgli, normalniejsze jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
ten_nowy2


Właśnie michę trzymam, ale teraz przejdę na więcej węgli, normalniejsze jedzenie

To znaczy na jakie? Na dojadanie?
Tak jak ja? (Dojadam jak kiedyś dobra matka po dzieciach)
Wczoraj dokończyłem pół blachy ciasta (biszkopt z galaretką i bitą śmietaną), które żona upiekła dla swoich koleżanek dla umilenia czasu gdy byłem na zawodach.

Kalorie trzeba spalać albo mniej ich jeść (najlepiej połączyć to). Wczoraj jadąc na rowerze uciąłem pogawędkę z listonoszką też na rowerze. Dziennie przejeżdża 40 km i jednak nie chudnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Normalne to dorzucić ryżu do tego co jem, więcen nabiału, twarogu

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2015-04-14 09:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Myślisz, że to przyspieszy redukcję?
(chyba, że obniżysz spożycie tłuszczu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
tłuszczu też dużo nie było. sam nie wiem co przyspieszy. teraz wrzucam sobie trening codziennie, tabaty, WODy crossfitowe, może to przyspieszy, bo jadłem raczej dobrze, mało węgli, mało tłuszczy, około 1 kg mięsa dziennie więc białko naturalnie dostarczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130965
Cały problem w redukcji to ciągła pamięć o tym, że 1kg naszego tłuszczu to podobno 7000 kcal.
Spalić to jest dosyć trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
Oj bardzo trudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2821
Na mnie podzialala kuchnia z tego co zauważyłem w trakcie redukcji robiłem prawie te same ćwiczenia co wcześniej (tylko pod koniec zmieniłem mniejszy ciężar 100powtórzeń na każde ćwiczenie ostatnie 3tygodnie redukcji).
Micha zapięta na99% mało tłuszczy 1g kg masy ciała (około 65g) tylko te dobre no i węgle bez słodyczy i owoców, dużo warzyw i 5-6posiłków na dzień a białko 2.5-3g na kg.
Tak jak kiedyś Kabo i pan Jan pisał u mnie redukcję i masę robisz w kuchni.

You don't get what wish for, you get what you work for.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zacząc

Następny temat

Odważniki kulowe-moja przygoda

WHEY premium