SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 7

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Wy co tu tak chwalicie te chinskie pseudo gh, to sobie poczytajcie w google, o substanjach : mannitol osmitol, solumedrol i cortisone, bo mi zatrzymala celna w chicago paczke z chinskim kutafonem, i oczywiscie zrobili badanie, dostalem pismo itp, to bijcie dalej te wasze, diuretetyki, i cieszcie sie ze wam fat schodzi i bijcie dalej leki na stawy i ludzcie sie dalej ze stawy przestaja bolec bo super hgh hahaha paranoja naprawde, musicie zrouzmiec jedno, APTEKA, albo mnie na nia stac, albo pozostaje tlyko na koksie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To samo z IGF-em, to co lata, to kolo IGF nawet nie stalo. To sa rzeczy z wyzszej polki, niestety. Za 10-20$ to sobie mozna kupic kreatyne monohydrat a nie sie bawic w ,pro-peptydy, ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
mm1986
keystone69
ziomek u mnie jina leci i bylem z nim na badaniach oboje podaliśmy p 5 iu i wynik był u mnie 5,64 z tym ze ja lece juz 8 tydzien wiec mam podwyzszone zapewne ale kwestia pewnego źródła bo słyszalem ze fejki latają


Co ty piszesz za bzdury, jakiego jina, original jintropin juz NIEISTNIEJE. Byl ten z Ukrainy, ale to juz chyba przeslosc tez.



kolego podjade do niego i zrobie fote jak ma karton a wiem ze nie latwo załatwił to i wyłozył spora kasę za to a do tego sam osobiscie z nim przybiłem i bylem na badaniach...możliwe ze ktos mial mocno schowane dla siebie i mu oddał

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja tez ci zrobie fotke kartonu Jintropinu, nie rozumiesz ze nie ma originalu na rynku? Tego lata z 100 kopii?

Ps. daj to foto, z ta nitka jak mial ori, chetnie zobaczymy, juz teraz wiem co to bedzie - kupa.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2014-04-04 17:56:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
jedno jest pewne fake na pewno nie byl bo wynik dobry kod na stronie wszedł więc nic więcej nie potrzebuje a to ze dawno nie ma oryginału na rynku to nie znaczy ze nie ma go wcale !!!

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ok zapodaj potem foto, i to wyjasni wszystko lece jesc, elo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Po 5 iu 5 ng z hakiem to wynik dobry jak na "oryginał"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Szczerze Hubert, ja juz w Chiniole nie wierze wiec sie wynikiem nie sugeruje, ja mam w domu w lodowce hyge z kodem cn.com i badalem i po 10iu wynik byl 17.. a przy 10iu tego nie czulem/widzialem to co na 3.6iu amerykanskiej apteki osobiscie odebranej, wiec dla mnie sprawa wyglada jasno. Ale nikomu ja nie cisne na sile, ja juz w made in china nie zainwestuje, za duzo tysiecy juz poszlo w ten kraj podrabiaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
norma ze apteka duzo lepsza, wiem ze kazdy ma kolege ktury bije apteke:) no ale faktycznie, jezeli ktos ma dostep do aptecznej omni czy genotropin widac po juz kilku tygodniach spadek tluszczu znaczny no i efekty, nawet przy sredniej diecie... tylko nikt sie dzielic nie chce:P

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2584
Pytanko a mianowicie które firmy z wymienionych brac zaczynając od najlepszeja które omija tak wiec mam do wyboru
Alpha Pharma
Androxen
Biosira
Chodzi o test prop i enan
Sorry za literówki w nazwach na szybko spisywane
Z gory dzieki za odp
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosterone enanthate IP 300 - opinie ?

Następny temat

Dupe urywa zyc sie nie da!

WHEY premium