SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany/Duże zmiany czyli zbieramy masę i poprawiamy błędy natury:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445
U mnie to jedynie siostra docenia i cały czas chce zebym jej jajecznice robił ;p
No tak dobra dieta to i troche kasy trzeba mieć,ale jak przestałem jesc inne rzeczy to się wyrównało troche;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
No to widać po wymiarach że ta waga to spowodowana jest tym że masz więcej mięśni ;D
Ja w sumie też tak miałem jak przytyłem ok. 4 kg to pas pozostał bez zmian a np. w klacie poszło 6 cm :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445
6cm w klacie? ja sie modlę by w poniedziałek przy mierzeniu wybiło mi chociaz 2cm w klacie po miesiącu ;p generalnie pas i bicepsy mierzylem co tydzień więc wiem jaki jest progres ,natomiast co do klatki - po pierwszym tygodniu zmierzylem i roznica byla ledwo 1-2cm (być moze bląd pomiaru) dlatego nie mierzyłem już później i teraz po miesiącu zmierzę - mam nadzieję że cokolwiek się ruszyło;p Ale z tego co lustro mówi klata idzie najgorzej ze wszystkich partii mimo ze dostaje solidny wycisk :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
No ale 1-2 cm w tydzień to bardzo dużo ;D Ja w w 1,5 miesiąca zrobiłem te 6 cm i 4kg ;D

Ćwiczenie pleców także wpłynie na więcej cm w klacie xD

Zmieniony przez - Tomek-timi w dniu 2011-02-23 18:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
to jaka ta masa? raczej nie same mięsnie, jak w takim czasie 4k

zmiany, a ty tak nie nastawiaj się na ta klate bo tylko będziesz się głowił czemu nie idzie lub czemu tak wolno:) poprostu ćwicz i urośnie wkońcu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445
No właśnie wiem że tak mógłbym myśleć dlatego po 1 tyg zaprzestałem ją mierzyć.
W poniedziałek zmierzę obwód czysto statystycznie by zobaczyć co i jak ,lecz wiem że co jak co ale często największe problemy są własnie z masowaniem klatki więc na nic sie nie napalam;p

A co do masy ja narazie 2,5kg po 3tyg i nie sądze by zalało mnie tłuszczem(nogi troszke tylko nabrały tłuszczu, na brzuchu obwód zmalał ,a cała reszta<ramiona,plecy całe klatka tez troszke sie zarysowała> urosła ) i inni którzy mnie widzą też mówią że jęśli chodzi o bf to wizualnie jak było tak jest a wydaje się że troche masy mi przyszło.

No cóż tak czy tak w założeniu było nabranie masy - wbrew pozorom nie kłade nacisku na same mieśnie,nabranie jakiejs warstwy tłuszczu nie będzie budziło we mnie odrazy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445
a więc tak ostatnio 2 treningi na silce mi opadły (piatek i dzis) no trudno tak sie poukladało aczkolwiek male podsumowanie po misiącu zrobie;)

Wzrost: 178 cm
Waga: 62,2-->65

Wymiary 28.II.2011
Kark(szyja z karkiem): 40cm-->41cm
Klatka: 89cm(na luzie)91(napiete)--->92(luz) 94(napieta)
Biceps: 31,5cm prawy i 30,5 lewy(napiete)--> 33cm prawy 32 lewy
Przedramie: 25cm-->28cm
Pas:80cm-->80cm

Progres siłowy mogę jedynie pokazać na zasadzie WL gdy zaczynałem maks 65kg teraz maks 75kg (w sobote wycisnalem). Fotki jakieś może jutro wrzuce do porównania;)


Zmieniony przez - zmiany w dniu 2011-02-28 21:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Kiedy jakieś fotki wrzucisz? I gratuluje bo widzę, że masa idzie ładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Jeśli chcesz możesz po jakimś czasie mienić plan treningu np. na

PONIEDZIALEK

klatka
-wyciskanie sztangi płasko /12/10/8/6
-wyciskanie sztangi na skosie /12/10/8/6
-wyciskanie sztangi na wąskim uchwycie /12/10/8/6
-rozpietki płasko, hantlami 12/10/8/6

triceps

-Francuskie wyciskanie jednorącz siedząc /12/10/8/6
-Francuskie wyciskanie sztangi płasko /12/10/8/6
-pompki w podporze tyłem /10/12/14/16

ŚRODA
barki
-wyciskanie sztangi sprzed głowy siedząc /15/10/10/15
-wyciskanie sztangi zza głowy siedząc /10/12/14/16
-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia /10/12/14/16
-podciąganie sztangielek młotkowo /12/10/8/6

nogi
-przysiady ze sztanga /12/10/8/6
-wyciskanie na ławeczce /10/12/14/16
-wspięcia na palcach /16/18/20/25

przedramiona
-wyciskanie sztangi podchwytem /10/12/14/16
-wyciskanie sztangi nad-chwytem /10/12/14/16

PIĄTEK
-podciąganie sztangi w opadzie /dzień dobry/12/14/16/18
-martwy ciąg /10/8/8/6
-podciąganie końca sztangi /12/10/8/6
-podciąganie sztangielek w podporze o ławkę /12/10/8/6
biceps
-uginanie ramion, łamana /12/10/8/6
-uginanie na ławce, skos /12/10/8/6
-uginanie ramion stojąc /sztangielki/12/10/8/6
-uginanie ramion w podporze o kolano /12/10/8/6
-uginanie ramion na modlitewniku/łamana/12/10/8/6

i dieta, to droga do sukcesu powodzenia koksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 445




Siemka panowie i Panie :)
Przepraszam że tak ubogi ten dziennik ale jak to mówią nie ma opie**alania
Bardzo zabiegany jestem ,matura się zbliża, koniec roku szkolnego itd itd i mało czasu na to żeby jeszcze wypisywać co każdego dnia robie;)
Kontroluje wszystko oporowo,treningi trzymane dieta czasem idealna, czasem kuleje -zależy jak mi wchodzi żarło ;p
Fotki wrzucę po 2 miechach czyli na początku kwietnia, choć w sumie może dziś jeszcze wrzuce fotke pleców co by może porównanie małe wizualnie ktos miał;)
@tomek-timi targaj targaj,jak widzę co się dzieje z moim ciałem i jak inni na to reagują to warto poświecić siły i czas
Pewność siebie rośnie, kumple inaczej się do Ciebie odzywają -nabierają respektu (miłe uczucie)no i to że zmieniasz koszulki z M na L to już rozpier**la system


@Kojak95 -dzieki za rozpiske,ale jako iż mam strasznie mało czasu na ćwiczenia i latanie na siłke to rozpiska na 3 dni jeszcze długi czas mi się nie przyda ;p ćwiczę srednio dobrze dobranym systemem aczkolwiek widze zadadowalające moje i innych oczy efekty więc nie narzekam narazie, może z czasem zacznę coś zmieniać;)


A więc jemy ćwiczymi śpimy i rośniemy z dnia na dzień;p
Nie ma masy nie ma KLASY!!!

Zmieniony przez - zmiany w dniu 2011-03-09 20:25:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masa lat 17

Następny temat

ACT do oceny prosze

WHEY premium