SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574771

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 185 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Vince Taylor to klasa sama w sobie, przez wiele lat wspaniała sylwetka, a do tego (przynajmniej tak się wydaje) wesoły zawodnik z dystansem do tego wszystkiego.

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388503




super pozowania mial z robotem, nie moge znalezc najlepszego - z tego co pamietam mial swoja stalowa opaske na oku, tez robil robota i byl moment z utworu 'war - edwin starr'



http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388503
Zmarl Matt Duvall - 40letni ifbb pro, znaleziony martwy w laziece, jeszcze nie podano przyczyny zgonu.




http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Szkoda go , taki sport hejterzy BB maja kolejny przyklad ze sterydy zabijaja miliony cwiczacych. dołączył do nielicznego grona pro ktorzy poswiecili wszystko temu sportowi.

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2013-02-22 21:38:42

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
pamiętam go z takiej jednej charakterystycznej foty. Jak młody człowiek umiera to zawsze szkoda niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
wladek0o
Szkoda go , taki sport hejterzy BB maja kolejny przyklad ze sterydy zabijaja miliony cwiczacych. dołączył do nielicznego grona pro ktorzy poswiecili wszystko temu sportowi.

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2013-02-22 21:38:42


Pisze chlopaku wyraznie, ze nie stwierdzono przyczyny zgonu. p******enie jakich malo sterydy go zabily poswiecil wszystko dla sportu...
Ludzie co w zyciu nie uzywali saa umieraja przed 40... czemu? bo tak widocznie juz mialo byc. Ogolnie sterydy a smierc to temat rzeka i nie chce mi sie go nawet rozpoczynac bo nigdy nie dojdziemy do konsensusu
Najlepiej wydac wyrok sterydy go zabily nawet nie widzac przyczyny zgonu bo to pro i duzy facet ktory wiadomo, ze bral

Wiadoma sprawa, ze to nie zabawa ale daj mi badania ktore jasno stwierdzaja ze sterydy sa przyczynami zgonow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
No tutaj na forum jest wielu specjalistów medycyny sądowej, patologów i wróżbitów. Ja nie pamiętam by facet startował od lat. Ale widać wiedza i długoletnie doświadczenie niektórych pozwala wydawać wyroki i opiniować takie przykre sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1849
pamietam ze bardzo silny facet z niego byl,pozniej pozrywal miesnie,wycofal sie z kulturystyki i przerzucil na wrestling
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
To jest tak samo jak z paleniem papierosow. Jedni mowia ze pala juz 50 lat i nic , a inni w wieku 35 dostaja raka pluc. Jeszcze inni wogole nie palili i tez na raka pluc umieraja. Kazdy wybiera jakies tam ryzyko. A ze uzywki zwiekrzaja ryzyko zachorowan to chyba wiadomo. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Sorki że wtrące swoje 3 grosze ale chodzilo mi o to że tak swiat bedzie postrzegal.Codziennie prawie slysze ile to SAA nie zabilo ludzi ze sterydy to smierc bla bla bla , i tutaj ująłem przyklad ze sterydy (bo napewno sa zwiazane z przedwczesnym zgonem) zabijaja jak cholera a jakos nikt nie panikuje jak z powodu raka pluc badz przepicia umieraja tysiace. Wiadomo ze nie podali przyczyny zgonu ale raczej facet nie powinnien zejsc z dnia na dzien gdyby czegos mu tam nie uszkodzilo. Oczywiscie przypadki takie sa ale skonczyl bym juz dyskusje RIP.

Let's do IT

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium