SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5411 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388467
nie mowie ze nie jest, w sumie po jego wywiadach mozna powiedziec ze jest spoko, tylko by sobie odpuscil kity typu 'raz kiedys probowalem wbijac olej ale to nie dla mnie' jak lapskach plywa tyle ze mozna pol baku zalac, nie mowiac juz o operacjach plastycznych i implantach, ale jak na sponsora i nazwe firmy nadaje sie idealnie jako reprezentant!

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zambo ale u niego ten synthol prezentuje sie w miare ok że tak powiem nie jak u innych dosłownie sam olej bez kształtu ładu i składu, u niego jest tak z fajną proporcją ze łapsko wygląda i jest duże ale nie rozlane czy coś podobnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
on nie ma syntolu w lapach, moj brat mial przyjemnosc spotkac go i z bliska widac okablowanie na lapach, to jakby wyklucza teorie o oliwie

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729
i na syntholu okablowanie będzie widoczne - wstawiałem kiedyś wywiad na forum z Guy'em Grundy'm, który otwarcie przyznaje, że walił synthol w łapy, a zobaczcie na jego foty:


sorry, za off-topic







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1989 Napisanych postów 19847 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731979
Oczywiscie ze tak. Nie wiem skad takie przekonanie. Olej w ramionach nie ozacza braku widocznego uzylenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
ja nie mowie o kablach tych grubych tylko o tych malych zylkach ktorych na zdjeciu nie uswiadczysz, no chyba ze cykasz w trybie zblizenia. Nie bede sie klocil bo sie nie znam, dla mnie Piana byl syntholowcem wiec zapytalem czy brachu mial takie same wrazenie stojac na zywo 10cm od niego, otrzymalem info ktore tutaj przekazalem wiec jeszcze raz, nie kloce sie. Synthol to dla mnie wiocha tak btw. A pan ze zdjcia powyzej zaburzyl sobie proporcje a co za tym stoi estetyke tymi bicami.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 184 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Ziomek jest tak sztuczny że to głowa mała, olej implanty botoksy i ciśnie kit małolatom a oni mu jeszcze wierzą. Zresztą co ja mogę wiedzieć... on ma samochody i kasę a ja szary biedak z polski mogę mu tylko zazdrościć... :<

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
przynajmniej nie jestes niemcem :P

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Synthol wbijasz w mięsień a żyły są między mięśniem a skórą . Pomijając już kwestię fatu . Więc olej zostaje w mięśniu i powiększa jego objętość , nijak się to ma chyba do użylenia imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
To, że barany, którzy zdjęcia wrzucają na neta (mając balony zamiast mięśni) i nie mają żył wynika tylko z tego, że mają niski stopień wytrenowania/wysoki stopień otłuszczenia.

ಠ_ಠ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium