SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WODYN / BLOG 2 - do przodu po trupach konwencji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Hardened

Kurde, Ty to masz przygody z organizmem.

kiedys w ogole bylem chorowity, zajelo mi wiekszosc zycia nauczyc sie jak nie chorowac

wlasnie choroby odpowiadaly za wstrzymywanie postepow na silowni przez X lat , bo zawsze w szczycie formy chorobsko mnie rozkladalo na lopatki i konczylem przetrenowany i 5 kilo lzejszy


grunt ze teraz nie choruje , niemal wcale ...
a jak juz to delikatnie i szybko mi przechodzi , zazwyczaj za sprawa lekkiego treningu

dlatego tez udaje mi sie wybic ponad stare poziomy


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-10-30 19:54:46

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Wodyn

zmiana w barkach - zmiana kolejności ćwiczeń oraz rodzaju wyciskań - stojąc, siedząc

rozpisz jakbyś widział mój tydzień w planie 3 dniowych - sprawdzę, nie zaszkodzi a może wyjdzie na dobre?

zakwasy mam takie ze aż mi się nie chce ruszać rekami

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
-nadal nie sperecyzowales ae mniejsza z tym


-zakwasy to po poniedzialku czy jak?

-a plan rozpisac mniej wiecej szczegolowo czy zwyczajnie podstawowy podzial?

bo jesli podst to

pon: bary, nogi

Sr: klata bic tric , "reszta" (np brzuch, lyki przedramona szyja)

Pt: plecy, "reszta"

podzial sam w sobie to tylko szkielet
a szkielet bez miecha nic nie jest warty,
a z drugiej strony miecho z kiepskim szkieletem tez nie zachwyca

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
1 tydzien planu po twoim "szlifie"mam za soba.. narazie podoba mi sie.. czekam na efekty pozdro
ps. wyslalem ci @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
zaniedbalem wypiski bo sie wiele dzialo i nie chcialem czegos "wykrakac" , czyt: zaburzyc naturalnego toku ewolucj treningowej

wiec zapowaiadm ze byc moze dzisiaj, jesli nie zasne piszac ...
wypisze cogolnie ... jak to mowia.. "co i jak"

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już myślałem, że Cię jakaś czarna dziura wciągnęła, albo przepadłeś w czasoprzestrzeni W tych czasach to nawet we własnym łóżku człowiek nie jest bezpieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
DUBEL

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2008-11-06 23:14:09

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
NO I ZAMIAST PISAC W SWOIM BLOGU DOPELNILEM STAREJ PRZYSIEGI:

https://www.sfd.pl/Studensky_/_BLOG_/_total_RESET_str_29-t441994-s32.html

RESET PLAN
na dole strony

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie odnośnie diety:

Jak piszesz, że mix serwatki + muesli. To jak to wygląda mogłbyś mi dokładnie przybliżyć przygotowanie tego? Czy na przykład zalewasz muesli wodą i dodajesz białko? Miksujesz cz ręcznie mieszasz?>
Czytałem gdzieś na forum ze dobrym posiłkiem przed treningiem będzie ryż z białkiem. I tu również pytanie jak to ma wyglądać? Wiadomo, że ryż trzeba ugotować. Ale jak dodać do tego białka. Też zalać wodą i rozmieszać? Czy wcześniej rozmieszanym z wodą zalać ryż?

A i jaka serwatka byłaby najlepsza ale w miarę przystepnej cenie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na rzeźbę

Następny temat

dysproporcje - łapy - obwody i siła

WHEY premium