SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKI TEST / RYWALIZACJA 10 osób - ''Pasibrzuchy'' - podsumownie str.126!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 202052

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Dobrze najszerszy z pod pachy wystaje

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
nono solaros

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Tłustooo!!!

Widać, że spadł już balast nagromadzony podczas laby i to ładnie. Ale widać, że duży potencjał redukcyjny masz jeszcze, bo skoro kiedyś (jak pamiętam ze zdjęć) byłeś lepiej docięty przy mniejszej ilości mięsa, to teraz po "dogrywce", którą planujecie w kilku chłopa, może być nie dobrze, a bardzo, bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No nieźle. Ja też jestem zadowolony bo ruszyłem ten dziadoski balast i zaczął widocznie lecieć w końcu. A w drodze nowe spalacze, a w zasadzie buzery metabolizmu bez stymulantów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Buzery? A jakie? Drogie? Ja też chcę!

Pociągnąłbym z Wami jeszcze redukcję chłopaki bardzo chętnie, bo przyjemnie się tu z Wami "rywalizuje", ale widzę, że mój organizm już nie może po prostu. Wystarczy mu tego odchudzania, pora go trochę dokarmić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Isatori Lean System 7. Taniutki, a całkiem niezły i chwalony.
Znajomy jeszcze mi wyczaił gdzieś w UK Thyrocuts II z kończącym się terminem to też się zje:D
No ja po tych kilku tygodniach na pewno odpuszczę na 0, bo przez 2 lata jestem prawie na minusie z leciutkimi przerwami. Ale jak tak dalej będzie szło to może pod koniec kwietnia zacznę suchą masę. Ale nie wiem jak to zrobić bo nigdy masy nie robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
to teraz po "dogrywce", którą planujecie w kilku chłopa, może być nie dobrze, a bardzo, bardzo dobrze.


taaak? a kiedy ta dogrywka? no ale jak same chłopy no to trudno się mówi,bo chętnie bym dołączyła jak to za jakiś czas

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Po prostu część z nas jedzie dalej od razu jeszcze kilka tygodni. Na tym to polega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dzięki, a już robiłam sobie nadzieję,że może do was dołączę...ale kto powiedział,że byście mnie przygarnęli

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Zobaczymy jak będzie potem. Ja na pewno dalej będę redukował. Może się zbierze więcej chętnych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Storm ;/ problem

Następny temat

Poczatek treningow przygotowawczych,Co brac?

WHEY premium