SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tricepsy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 645
Co polecilibyście na "poszerzenie" tylnej części ramienia? Chodzi mi o to, żeby ramię (patrząc od tyłu sylwetki) było szersze? Bo w tym przypadku to chyba głowy przyśrodkowe tricepsa mają swój duży udział?

imperare sibi maximum est imperium

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM. http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#t12 bardzo dobre ćwiczenie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1699
Dobre też są:
- pompki na poręczach
- pompki w podporze tyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 645
Bardzo lubię pompki w podporze tyłem... Robię je jako drugie lub trzecie (w moim przypadku ostatnie ćwiczenie)... Liczba powt. max i naprawdę pompa fajna jest...
Co do wyciskania w wąskim chwycie, trochę bolą mnie nadgarstki, ale chwyt mam na ok. 30 cm...

imperare sibi maximum est imperium

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Zrób dociskanie w szerokim lub średnim chwycie na płaskiej lub skosie w dół. Albo poręcze jak kolega pisał. Tez docisk. Wąski wycisk w pełnym romie jest do dupy.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 645
Docisk, czyli tylko górna faza ruchu?? Bo niby tam chyba największe napięcie jest w tym zakresie...

imperare sibi maximum est imperium

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Tak.
Najlepiej zeby sie Puma wypowiedział bo on robi dobre treningi na trica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Puma poleca w ogole dawac lokcie szeroko a nie wasko jak to sie zawsze polecalo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Bo wąsko jest do dupy. Niezawsze tak sie polecało:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
Wyciskanie z waskim uchwytem ale zeby lokcie rozchodzily sie szeroko

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 276
i jesli nadgarstki cie bola to zlap troche szerzej miej wiecej tak jak naturalnie ci sie ramiona ukladaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Good-morning vs bent knee good-morning

Następny temat

3dniowy plan na brzuch

WHEY premium