SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To w pale się nie mieści**Zapraszm do spamowania**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132042

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Szybcik, prędzej na kabareciarza mi wygladasz niż na trenera. Tylko "bekę krecisz", a nie pomagasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
i w kazdym poscie pisze ze jest profesjonalnym trenerem i jego sie powinno sluchac, a wczoraj sie pytal czy lepsze jest wyciskanie sprzed glowy czy zza głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Koles polaczyl nogi z bicepsem w czterodniowym splicie, a ten mu pisze że "sprawdz na sb i zobacz jakie bd efekty, bo kazdy tu mowi coś innego". Myślałem że padne... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Koles dał nogi z bicepsem do czterodniowego splitu, parenascie serii na barki a ten mu "sprawdź plan na sb i zobacz jakie bd efekty, bo tutaj każdy co innego mowi". Myslalem że padne... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
i profesjonalnym trenerem jest no cóż nie on pierwszy takie rzeczy na forum pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
I sry za dbl posta ale na fonie piszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Barwny koles jest, to trzeba mu oddać

Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2013-08-17 20:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
wkurza mnie bo jakiemus swiezakowi nagada a ten uwierzy i nabawi sie tylko jakiejs kontuzji dana osoba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Haha cytat "Bo trzeba słuchać tylko doswiadczonych trenerow, takich jak ja" czy coś takiego z Brak chęci brak efektów bodajże :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ćwiczenia z BJJB z Michałem Karmowskim

Następny temat

trening siła i masa, priorytet plecy

WHEY premium