SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thiago2 / BLOG - powoli do przodu malymi kroczkami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dobrze.

Kwestia przyblizenia , bo masz inne ciezarki..

np zamiast 60 dajesz 59,5, zamiast 70 dasz np 68,5 itd.. nie wolno jednak skoczyc wiecej niz 10 kg


Skaczesz nieco ponizej jesli juz...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
As you wish sir!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Thaiago Znasz jakis godny polecenia program treningowy? Glownie na mase. Nie o to chodzi ze nie chce mi sie układac tylko jade juz pare dobrych miechów na tych splitach i efektow nadzwyczajnych niewidze. Tzn od PAru miech jakby sote wmiejscu a nawet gozej. Dieta oczywiscie jest. Zwracam sie glownie do was bo widze ze razem w wodynem ładnie tu kombinujecie i efekty widac.

JAkby co STaż: 8 MIesiecy +6 w piwnicy Wiek: 16 prawie Wzrost 176-177 Przeciwskazania: JAk najmniej obciazac kregosłub Priorytet: Klatka+ BArki

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
napisz tu swoj trening. Zobaczymy jak to wyglada. A najlepiej zaloz do tego osobny temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
NIe mam jeszcze treningu dlatego pytam o rade jaki program polecacie ;> Nie bylo dla mnie sensu znow pisac splita jesli zmnienie decyzje na FBW czy HST.

P.S Nie przeszkadzam?? :)

Zmieniony przez - Chamillion w dniu 2007-01-13 01:21:52

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
NIe mam jeszcze treningu dlatego pytam o rade jaki program polecacie

to co ty bez planu cwiczysz?

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
o kurr.. ale ze mnie newbie robicie. przed sylwkiem nie bylo sensu zaczynac zadnego planu wiec napisalem sobie taki ACT. I do tej pory na nim jade a od pon chciałem jakis sensowny plan zaczać. I po przeczytaniu paru artykulów wybrałem wkonucu HST :D Jak cos do dam planik do sprawdzenia bo narazie musze maxy podliczyc. ;]
POzdrawaim

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
test

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2007-02-25 08:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Witam ja was serdecznie po długiej przerwie spowodowanej maturą. Czas sądu się zbliża, mam coraz gorsze przeczucie ale nie ważne. Chodzi o to by się trochę rozluźnić, dlatego postanowiłem trochę popisać. Jak zapewne zauważyliście mój test został usunięty na moje własne życzenie. Dlaczego? Wszystko przez pewną osobę, która założyła sobie konto z moimi danymi na fotka.pl(wiem, że nie ma się czym chwalić, ale to było w charakterze złośliwości). W dodatku ten idiota nagadał co nieco moim nauczycielom. I? Musiałem się sporo nagadać by dowieść mojej racji, byłem mocno zdenerwowany no i wyszło&#8230; Sprawa jest już załatwiona, odważna osoba stała się bardzo cicha po tym jak się dowiedziałem kim ona jest. Resztę dopiszcie sobie sami?

Po teście zrobiłem trochę przerwy i od około trzech tygodni znów ćwiczę. Na razie nie są to treningi na maksimum możliwości. Ale powoli, do przodu. Oduczyłem się gonić za ciężarami co mnie niezmiernie cieszy, oby tak dalej. Musze przyjąć jakąś nową taktykę treningową przy ćwiczeniu wyciskania leżąc. Wczoraj poszło 3x121kg-dwie serię +w ostatniej udane dwa powtórzenia. Nie jest tak źle, aczkolwiek znalazłem w gazecie Kulturystyka i Fitness dosyć ciekawy trening na siłę w połączeniu z masą. Ja chce go zmodyfikować i wyglądało by to tak:
1 seria 74% maksa x3
2 seria 75% maksa x3
3 seria 77% maksa x3
4 seria 84% maksa x3
5 seria 87% maksa x3
Coś w tym rodzaju-może pomyliły mi się procenty, ale nie chce mi się iść po gazetę&#8230;

Reszta ćwiczeń to będzie praktycznie dodatek-dociskanie-tutaj jeszcze obiorę odpowiednią taktykę a potem pompki na poręczach z ciężarem i koniec.

Zależy mi obecnie na czasie więc treningi nie trwają więcej niż godzinę. No może czasem trochę więcej&#8230; Wodyn zaproponował mi trening, który jednak nie przypadł mi do gustu. Ostatnio straciłem zapał do treningu. Chociaż może to złe słowo. Po prostu nie czuję bym musiał koniecznie iść do przodu. Teraz lubię iść się wyluzować na trening i robić ćwiczenia, które po prostu lubię. Dietę mniej więcej trzymam, ale mimo wszystko często dojadam a jednak tłuszcz ucieka! Węgle wieczorem są obcięte praktycznie do zera i daję radę.

Obecnie używam trzech suplementów:
Thyrotherm

Fitmax Therm L-carnitine

Shock Therapy

Pierwsze dwa suplementy polecił mi pan, który wiele już mi pomógł jeżeli chodzi o suplementacje. Nie wiem czy to działa, czy nie ale faktem jest, że tłuszcz schodzi. Sylwetka coraz bardziej zaczyna mi się podobać i o to chodzi! Moje podejście do supli bardzo się zmieniło już nie czuję wielkiej potrzeby kupowania niewiadomo czego bo i tak pewnie nic mi to nie da. Oprócz pustego portfela. Musze się w końcu wybrać po gainer firmy Sport One i to wszystko. Nie licząc witaminek.

Jest tyle rzeczy o których chciałbym napisać ale wszystko z czasem&#8230;

Dzisiaj zjadłem trochę inny obiadek niż zazwyczaj:
Piersi z kurczaka+makaron+sos słodko-kwaśny z warzywami.

Dziś na w-f o mało nie doszło do tragedii a kto miał w tym wydarzeniu udział? Oczywiście, że ja. Na pierwszej lekcji graliśmy w piłkę nożną. Do tego celu używaliśmy czegoś co podobno jest piłką, aczkolwiek ciężko powiedzieć. I to właśnie przez ten wadliwy sprzęt kolega mógł stracić oko. Podczas walki o piłkę kopnąłem z dosyć dużą siłą piłkę w taki sposób, iż uderzyła ona w twarz kolegi. Dodam, że dostawałem już o wiele mocniejsze strzały w twarz i nic mi nie było ale to dzięki temu, że z piłki nic nie odstawało. Ale kolega miał pecha z piłki odstawało pełno łat i jego oko zostało dosyć mocno poharatane, aczkolwiek wszystko jest w porządku. Całe szczęście. Ciekaw jestem co by było, gdyby doszło do wypadku? Czy w końcu ktoś pomyślałby o zakupie normalnej piłki?!

Na następnej lekcji gra w siatkówkę i kolejne dwie ofiary&#8230; Napastnikiem oczywiście byłem ja. Wszystko się działo podczas dwóch moich zagrywek. Graliśmy z dziewczynami więc zagrałem piłkę tak, iż ledwo leciała, przeleciała na drugą stronę, dziewczyna najpierw podniosła ręce a potem nagle je opuściła i piłeczka wylądowała na jej twarzy. Cała sytuacja wyglądała bardzo komiczne. Kolega, który się śmiał najbardziej za chwilę został ukarany&#8230; Jak? Kolejna zagrywka, ktoś przyjął piłkę tak, iż ona odbiła się od ściany a kolega, który się śmiał oberwał w&#8230; twarz!

Dzisiaj na siłowni zrobiłem przysiady i nowe ćwiczonko jakim jest wskakiwanie na ławeczkę.(Niestety ma ona tylko 60cm).

Przysiady
5x
119,5kg
129,5kg
139,5kg
149,5kg x2
Bez zbędnej walki i forsowania się.

Potem 4 serię x15 wskakiwania z przysiadu na ławeczkę(pozdro mały666)

Muszę popracować nad dynamiką, stąd to ćwiczenie.

Pozdrawiam.











Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2007-03-20 18:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
MIlo czyta mi sie twoje posciki. Jak dobra ksiazke ;) hmm moze za 20 lat w domu handolowym znany Kulturysta podpisze mi swoj poradnik lub ksiazke 9Oczywiscie mowa o niejakim Thiago) :D

KOniec tych komplementów. PRzejdzmy do rzeczy. Opowiadaj z jakiej przyczyny i co chail osiagnac ten koles co podawal sie za ciebie na fotce? Z tego co pisales konsekwencje musialy byc niejako duze jezeli do akcji wkorczyly NAuczycielki :P (pozdrawiam Pania Opalinsa

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski obciazajace (?)

Następny temat

Hamowanie wzrostu

WHEY premium