SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hamowanie wzrostu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
Witam. Od niedawna zacząłem chodzić na siłownię, ale się obawiam, ze przestane przez to rosnąć. Co o tym myślicie. Słyszałem żeby nie robić ćwiczeń na nogi, ale znów jak czytam atlas ćwiczeń to przy trenowaniu bicepsa pisze ze nie można zaniedbywać nóg bo prowadzi to do zniekształcenia. Prószę podpowiedzcie mi czy to prawda czy nie. Jeżeli tak, to czy są jakieś ćwiczenia na nogi które nie zahamują mi wzrostu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiele osob ma jakies dziwne podejscie do tematu -

jak ktos nie potrafi zrobic pompek albo zrobi 3 --- to i tak cwicz domatorem bedzie lepiej. zakladajac ze nie umie zrobic zadnej - czyli jakby zakladał 100% ciezaru na silce[wycisk na klatke]

sztanga nie emanuje jakims polonem czy radem niosąc negatywne zjawiska oddzaywujace na nas- wtedy jest ona lepszym wyjsciem nalozy sobie czlowiek 50% swojego maksa i sie wzmacnia

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-03-30 19:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Hamowac, lub tez zle wplywac na wzrost moga cwiczenia mocno obciazajace kregoslup. Nie slyszalem zeby trening nog byl szkodliwy dla wzrostu. Poczekaj jednak na lepiej obeznanych w temacie. Moge sie mylic ;)

Pozdrawiam.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
A cwicznia mocno obciazajace kregoslub to? jesli mozesz powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65830
Z tego co sie orientuje to martwy ciag obciaza kregoslup, i moze prowadzic do hamowania wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
Powiem tak:
Pierwszy raz poszedlem an silownie w wieku lat 12(165cm) i przez 2-3 mcce trenowalem standardowo (czytaj. HARDCOROWO-sam sie sobie dziwiePotem zaniechalem tego i przerwa ta trwala do poczatku tego roku .... I co? I minelo od tego czasu 4,5 roku a ja mam 185cm i cagle rosne... Wg mnei to nieprawda. Zakladajac ze jako poczatkujacy i tak nie bediesz robic ciagow to bedzie ok

Zmieniony przez - fantasy w dniu 2006-11-10 23:18:04

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Unikaj robienia martwych ciagow dopoki nie zdobedziesz odpowiedniego przygotowania. Przy cwiczeniach pamietaj o zachowaniu naturalnej krzywizny kregoslupa, nie rob kociego grzbietu!

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
masz dobra technike - jest ok nic nie ucierpi.

a zeby zahamowac silownią wzrost - ciezkie musialbys kontuzje lapac , takze spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
Mcmel jeśli byś mi mógł powiedzieć co to jest koci grzbiet bo nie mogłem znaleźć tego w atlasie ćwiczeń a najlepiej jakąś fotkę, albo gif, bądź odsyłacz dąć do jakiej strony gdzie jest obrazek tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Podczas cwiczen w siadzie odcinek ledzwiowy kregoslupa "wypnij" do przodu, tak samo z klatka piersiowa. Przy cwiczeniach w opadzie tulowia przecd nachyleniem rowniez wypnij odcinek ledzwiowy, nie schylaj sie tak jak np przy sklonach, unikaj robienia garba


cos w tym stylu :P
Jesli bedzie taka potrzeba to moge skiknac zrobic zdjecia na silowni, jesli ten obrazek nie wystarczy
pozdrawiam

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 328
Mcel chciałbym pogadać z tobą na gg, wiozłem sobie twój numer, ale ciebie nie ma. Powiedz mi czy by była możliwość i by ci nie przeszkadzało gdybym napisał i czy może jesteś zawsze nie widoczny i cie nie widać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thiago2 / BLOG - powoli do przodu malymi kroczkami

Następny temat

lepszy efekt

WHEY premium