SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thiago2 / BLOG - powoli do przodu malymi kroczkami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
to zaloz, hehe

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie.
Zakladajcie, a nie tylko piszcie, ze malo popularny dzial, ze malo dziennikow, blogow... przeciez to od Was zalezy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Jak mi się towar do testów skończy, to zakładam.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Bryku bziku...
Chcialem podziekowac Szoho na dostarczenie mi do testowania probek dwoch produktow:
Venom oraz Beta Alanina.
Co do tego pierwszego to jutro przed treningiem wezme 1tabsa a podczas nastepnej sesji treningowej sprobuje dwoch tabsow. Zobaczymy jak to wyjdzie.




Musze w koncu Photoshop'a zainstalowac...

Nie ma co narazie sie rozpisywac bo cos wiecej beda mogl powiedziec po uzyciu tych produktow. Czy ktos wie jak brac Beta Alanine? Musze pogadac z Szoho, mam tego 6tabletek-2porcje. Czyli wynika z tego, ze trzeba brac trzy tabletki. Tylko wziasc to razem z Venom czy w osobny dzien?

Dzisiaj nie trenowalem z tego wzgledu, ze rano gralismy przez niecale 90minut w pilke. Nogi dosyc mocno to odczuly w dodatku mam jakis uraz kostki i mocno obite palce u nogi... Dlatego postanowilem, ze jutro bede trenowal nogi oraz barki. Zobaczymy jak zadziala Venom, napalilem sie na niego strasznie, ciekaw jestem czy da rade mnie zadowolic?(heh, fajnie to zabrzmialo...). Thyrotherm powoli mi sie konczy i dobrze bo to lipa jak dla mnie jezeli chodzi o pobudzenie za to tlusczyk dosyc mocno polecial i za to mu jestem wdzieczny. Teraz do 23 maja przerwa od spalaczy i... no wlasnie trzeba cos nowego zakupic.

Nie wiem jak to zrobilem ale mam 4 na koniec z j.niemieckiego. Yeah! A umiem ten jezyk tylko na tyle by powiedziec jencowi, zeby podniosl rece do gory.

Kiepsko mi dzis idzie nauka, ale co w tym dziwnego dzis Liga Mistrzow! Przez przypadek wlaczylem dzis telewizor na N Sport i co widze? Mecz w HD. Moja ulubiona Polska druzyna Lech Poznan grala z Korona Kielce. Do polowy gospodarze przegrywali 0-1 a w statystykach strzalow bylo 5-0(sic!). W drugiej polowie Lech przegrywal juz 1-2 i gral w 10! Ale zdolal strzelic dwie bramki, ktore wyprowadzily go na prowadzenie 3-2, jednak to na nic. W pierwszym meczu bylo 1-0 dla Korony i to ona awansowala do kolejnej rundy. Szkoda Kolejorza, grali naprawde ladna pilke. Zespol Franciszka Smudy nie dal rady a szkoda. Wielkie perspektywy ma ta druzyna. Druga polowa meczu-pierwsza klasa! Prawdziwy horror z kiepskim zakonczeniem dla gospodarzy...

Ble jutro musze jechac zakupic jakies nowe buty a mi sie nie chce...:/ Ale za to ******le nie robie-nie ide do szkoly.

Sciagnijcie sobie serial "Lucky Louie"-smiech gwarantowany!














edit.
Tak sie zastanawiam nad zmiana tytulu mojego dziennika... Co myslicie o "Thiago2/BLOG-dziennik sfrustrowanego maturzysty"?

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2007-04-03 20:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
powodzonka i do przodu i widze ze ciezarki ten nie takie malutkie :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Thiago - tej Beta Alininy możesz przed siłką 2 porcje na raz czyli to co ci tam podesłałem.


saib też napisz co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Fukinhot
sog

Rynkowski
Gracias!

Szoho
O hardcore, to mi sie podoba!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Szoho - w moim teście.
Tam zajrzyj i ew. napisz coś od siebie jak chcesz.

Thiago ciężary konkret. Teraz się przypatrzyłem, aczkolwiek... w martwym gonię i dogonię. W innych póki co nie ma szans, heheh.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2007-04-03 23:59:48

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
My super ex-girlfriend miala w zwyczaju mowic: "Ty chyba kpisz...".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski obciazajace (?)

Następny temat

Hamowanie wzrostu

WHEY premium