SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thiago2 / BLOG - powoli do przodu malymi kroczkami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
na zdjeciach z podanego linku sa lepsze foty. Nie chce mi sie wychodzic na dwor by robic foty :D

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2006-12-15 22:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
151,5kg na przysiad poszlo! Niedlugo bedzie filmik, czekam tylko na kumpla ktory wrzuci mi film z swojego MDA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
TAK BEZ PRZYGOTOWANIA???


NO, ALE GRATULUJE...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Jeszcze sie nie zorientowales, ze jestem bardzo napalony na wszelkie rekordy?
Brat robil maks, kolega byl z nami wiec postanowilem sprawdzic czy dam rade pokonac 150kg. Dalo rade
edit
sa juz filmy
Pierwszy to podejscie do 149,5kg. Udane ale kolega sie przestraszyl, ze nie dam rady i przerwal nagrywanie :/

http://



Tak wiec podszedlem do 151,5kg. Z wielkim trudem ale udalo mi sie! Nie przejmujcie sie slownictwem... To pomaga!
http://



Zapraszam do komentowania...


Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2006-12-21 17:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Ładny przysiad ale ja mam pytanie co do poreczy . Widzialem na fotce ze masz takie w silowni :) Chodzi mi o to czy sam je zrobiles czy kupules jak tak to gdzie ?? Interesuja mnie wlasnie stojace porecze Pzdr

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
www.enfit.pl 
naprawde godne polecenia. 151,5 kg wytrzymaja na pewno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Thiago;

Poczytaj o przysiadzie w trojboju(link znajdziesz chocby tu):
https://www.sfd.pl/temat304340/ w opracowaniach wlasnych..

Na obu filmikach popelniasz duzy blad!
Wychodzisz ze sztaga i po zatrzymaniu sie nie czekasz az cialo przyjmie absolutnie stabilna pozycje! Jestes lekko pochylony w przod a sztanga nie wytracila pedu! Cala trudnosc jaka miales we wstaniu brala sie wlasnie stad!

Gdybys z tymi samymi miesniami przywykl do poprawnego siadu trojbojowego byloy ok 20 kg wiecej.

-zmien polozenie sztangi
-ustabilizuj sie przed przysiadem
-stosuj podkladki pod piety ok 2cm.
-stan nieznacznie szerzej

Oczywiscie zmiana techniki powinna nastapic na ciezarze roboczym.

Czekam na filmiki z innych bojow.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Oj co ja bym bez ciebie zrobil?
Musze zastosowac sie do twoich polecen i wyprobowac tych sposobow. 170kg na przysiad? Brzmi kuszaco, powiesz szczerze, ze nie sadzielem, iz moje nogi sa tak silne. Naprawde nigdy nie mialem jakiegos ciezkiego treningu na ta partie. Nie wiem co je tak zaprawilo w boju? Pilka nozna i kilkugodzinne maratony na boisku?

Jak dobrze pojdzie to jutro sprobuje zrobic maks w martwym ciagu. Ale nie licze na wiele. 140kg? Pewnie sie uda ale wiecej bedzie ciezko. I tak nie jestem pewien czy chwyt wytrzyma. Czytalem troche o MC i sprobuje sie dostosowac. Zobaczymy jak mi to wyjdzie.

Powiem szczerze, ze przez dlugi czas nie cwiczylem martwego ciagu, z tego wzgledu, ze liczylem na to, iz uda sie jeszcze cos wycisnac z mojego wzrostu. Nie udalo sie, przegralem wojne. Teraz moge cwiczyc i mam wszystko gdzies.

Brak kupil mi paski, ale nie wiem czy jutro je uzyje.

Czy takie pochylanie sie do przodu oznacza slabe prostowniki grzbietu?

Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2006-12-21 23:29:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Gratuluje rekordu.
Widzisz jak proponowalem Ci ustabilizowanie poprzez wiekszy rozstaw nog to sluchac nie chciales a jak WODYN radzi to samo to od razu podziekowania itd
Nie zebym robil tu jakas antyreklame, ale szczerze polecam zagladac czesciej do dzialu dwuboju i trojboju.
Sam siedze tam ostatnio caly czas czytajac bo to kopalnia wiedzy.
Jest tam naprawde masa swietnych informacji i nie ma takiego smietnika jak w dziale treningu.
WODYN stara sie to zmienic, za co czesc i chwala, ale jak narazie to walka z wiatrakami:-/
Polecam Ci uwadze szczegolnie ten post:
https://www.sfd.pl/-t116861.html
Jesli Twoje priorytety sie nie zmienily i dalej jest to uzyskiwanie rekordow w wyciskaniu to przyda sie napewno.

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Thiago:

gdybys cwiczyl nogi ciezko to bylyby slabsze!!

Jak juz sie oswoisz z wiedza o budowaniu sily to wyda Ci sie to oczywiste...


r4q:

Thiago wtedy nie czul cisnienia 151,5kg i byl zbyt pewny siebie odpowiadajac...

A co do smietnika:
Gdyby ruch w tamtym dziale byl taki jak tu to tez mieliby smietnik!
Poza tym tutaj jest wieeeele przesadow.. od groma. A ja lubie walczyc z przesadami, hehe..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski obciazajace (?)

Następny temat

Hamowanie wzrostu

WHEY premium