SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - OLIMP -> Massacra2 <- by HadesSquad !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Ja myślę, że to taka budowa po prostu i genetyka, ręce silne, ale nie bardzo wyglądają w stosunku na przykład do już teraz świetnej klatki. Zresztą, zdjęcia nigdy nie oddają rzeczywistości, zwłaszcza te robione amatorsko.

183 cm wzrostu to nie jest jakieś szaleństwo, aczkolwiek na pewno trudniej będzie zbudować pękate i widoczne na pierwszy rzut oka bicepsy i tricepsy. Waga też już niezła. Myślę, że jeśli chodzi o progres to będzie to chyba najlepszy test w dziejach forum.

I pytanie: czy to Massacra2, czy to Hades?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może odpowiedz jest prosta: Massacra 2 i Hades to mieszanka wybuchowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
jakub.ch Myślę, że jeśli chodzi o progres to będzie to chyba najlepszy test w dziejach forum. Jezeli chodzi o progres masz racje jezeli zaś chodzi o prowadzenie to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Rzeczywiście Kuba nie ma czasu ale studia plus dorabianie abrew pozorom zabierają troche czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
zostało bulka




reszta oprócz całego białka 2,5kg, leyctyny ledwo co w opakowaniu i jedno hmb puste prawie




Trening
Klatka Triceps Biceps
-wyciskanie lezac 5x5 3 rozgrzewkowe
-rozpietki 5s
-szwedki na poreczach 5s
-francuz lezac 5s
-mlotki 3s
-sztanga na bico 3s
-modlitewnik 3s

Plecy Barki
-mc
-podciaganie 5s
-wyciag poziomy 3s
-shrugs 3s
-wyciskanie na bary 4s
-wznosy bokiem 4s
-tył barków 4 serie

Nogi i cwiczenie na klate triceps
-przysiad 4s
-suwnica 4s
-mc na prostych nogach 4s
-prostowanie na wahaczu 4s
-cwiczenie na klate wycisk skos 4s
-cwiczenie bb na trico 4s

tak to bedzie wygladało dokładnie...

dzieki za słowa uznania i wsparcie testu jeszcze duzo czasu... takze bedzie co ogladac...

jutro pierwsszy tren ciesze sie na niego bo zmiana planu wieksza mobilizacja i chec sie pojawiła do treningów

pizam uwierz nie tak łatwo to wsyztsko ogarnac a jednak ja potrafie... czasami nie mam czasu zeby sie dobrze wyspac a ty wyrzuty wielkie robisz ja uwazam ze prowadzenie testu nie jest złe budzi ciekawosc co najwazniejsze

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2009-06-07 17:13:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1984
dopiero pierwszy raz przegladam test i naprawde sily i supli do cyklonu tylko pozazdroscic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Nie robie Ci wyrzutów bo sam wiem jak jest ciężko pogodzic studia z pracą i cwiczeniem itd nikt nie mowił ze jest łatwo i nie kazdemu mamusia daje na Cukierki.

Tak wiec powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1868
Żyze powodzenia

Wpadnij do mnie(link w podpisie)

SOG

Dawać Sogi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
caly czas obserwuje cisniesz Hades
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-06-07 21:34:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omega 3,6,9 + omega 3. Dobrze dawkuje ?

Następny temat

Spalacz na masie. Bez coffy/zamulenia.

WHEY premium