SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja / Boczki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6002

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Masa ciała

70

Wzrost

178

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

5

Aktywność niezwiązana z treningami

4

Cel

Zmniejszyć tkanke tłuszczową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez OXYTONE z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Witam wszystkich jest to mój pierwszy temat na forum chciałbym wam się poradzić ponieważ jestem na redukcji i mam problem z tzw. "boczkami" z innych części ciała jestem zadowolony wiadomo jeszcze nie uzyskałem wymarzonej sylwetki lecz z dnia na dzień jest coraz lepiej w tygodniu ćwiczę 3x trening siłowy oraz 2,3 razy jakieś aeroby w dodatku ćwiczę 3x brzuch oraz dorzuciłem dodatkowo boczki (skręty tułowia , skłony w bok) z racji że chcę się ich pozbyć dodatkowo dodam ze mam 17 lat ważę 70 kg przy wzroście 178 dietę mam taką ze spożywam ok 150g białka ,250 węgli i 60 tłuszczy są to wiadomo produkty zdrowe jaja,chleb razowy,płatki owsiane itp. Moje pytanie do was polega na tym co możecie mi poradzić na boczki ponieważ mam ogromny kompleks do nich , nie schodzą w ogóle w porównaniu do innych części ciała , opłaca się ćwiczyć boczki czy wręcz przeciwnie nie powinienem ich ćwiczyć bo się mogą powiększyć ? co sądzicie na ten temat dorzucę wam jakieś foty i proszę o pomoc , Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
W sumie jeśli możecie to oceńcie mój plan treningowy
Poniedziałek :
* Nogi
* Przedramie

NOGI
-Przysiady ze sztangą
-Przysiady wykroczne
-Wspięcia na palce w staniu (Łydki)
-Wspięcia na palce w siadzie (Łydki)
PRZEDRAMIE
-Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie

Wtorek :
* Triceps
* Biceps

TRICEPS
-Wyciskanie Francuskie sztangi w leżeniu
-Prostowanie ramon na wyciągu stojąc
-Wyciskanie Francuskie sztangielski w sadzie
-Pompki na poręczach/Pompki w podporze tyłem
BICEPS
-Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem
-Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc
-Uginanie ramion ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano

Czwartek :
*Klata
*Barki

KLATA
-Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce prostej
-Pompki z obciążeniem
-Wyciskanie sztangielek na lawce skośnej
-Rozpiętki na lawce skośnej
BARKI
-Wyciskanie sztangielek
-Unoszenie sztangielek bokiem w górę
-Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia

Piątek

*Plecy
*Kaptury

PLECY
-Podciąganie
-Ściąganie drążka do klatki
-Wiosłowanie sztangielką
-Unoszenie tułowia z upadu
KAPTURY
-Szrugsy ze sztangą
-Szrugsy ze sztangielkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Przenoszę do odpowiedniego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
po co ta redukcja?

Zbuduj porządną podstawę poprzez trening siłowy, zdrowe odżywianie i lekką nadwyżkę kaloryczną i dopiero gdy zbudujesz solidną sylwetkę zacznij redukować

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
teraz już jestem trochę po redukcji więc trochę mi się schudło wcześniej bylem bardziej spasiony i dlatego przeszedłem na redukcje z 2 lata temu miałem nadwagę może nie była ona jakaś wielka lecz postanowiłem zabrać się za siebie i zredukowałem trochę tłuszczu przez ten czas oczywiście nie miałem 2 lata redukcji tylko po prostu więcej aktywności fizycznej i lepsze odżywienia natomiast teraz chciałbym zgubić te boczki i zgubić trochę tłuszczu w innych części ciała i przybrać suchą masę mięśniową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1061
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3503
Dobrze wyglądasz, zacznij budować masse dobrej jakości bo tak to będziesz leciał z wagą w dół i będziesz chudym patykiem który waży 60 kg bez "boczków".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Na tym zdjęciu wyszedłem troszkę szczupło natomiast nie należę do szczupłych może dam inne zdjęcie na którym będzie bardziej widać. Serio uważacie ze mam dalej masować jeśli tak do ilu kg proponujecie ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Masuj aż efekty będą zadowalające :) . Albo do momentu aż przestaniesz widzieć swoje stopy bo jak za bardzo się zalejesz to też nie ma po co potem masować :) . W tej chwili ja nie widzę żadnych boczków jak zredukujesz więcej to wyjdą ci żebra i tyle bedzie efektu :) Masz teraz dobre warunki do budowania masy więc do roboty :) .
1

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Trochę głupi termin na masę , ponieważ wiadomo na wakacje chciałbym wyglądać jak najlepiej , a tak się pewnie troszkę zaleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Jak trochę przymasujesz na pewno lepiej będziesz wyglądał niż teraz lub po redukcji :) bo złapiesz trochę mięśnia :) . Poza tym trzeba masowac tak żeby tłuszczu nie łapać :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jeszcze 2 miesiące masy i 2 redukcji
więc spokojnie się wyrobisz do polowy lipca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuszek u 14 latka

Następny temat

FIRESTARTER 3

WHEY premium